11 Temmuz 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SARAR SPOR BURSA’DAN BAŞARI İLE DÖNDÜ

2-3 Kasım 2019 tarihleri arasında Bursa’da yapılan iller arası Atatürk kupası Taekwondo şampiyonasına 25 ilden 308 sporcunun katıldığı müsabakalara Sarar Spor Sporcuları bir altın bir gümüş ve bronz madalya alarak Sarar ailesini sevince boğmuşlardır. Antrenör Nadir ÖZSOY ve sporcular aldıkları madalyaları Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Sarar Spor Kulüp Başkanı Alaattin Çoban’a takdim ederek sevinçlerini ve mutluluklarını paylaştılar. Antrenör Nadir Özsoy yaptığı açıklamada katılımın yüksek olması sporcularımızın gayreti bizleri başarıya götürmüştür diyerek mutluluğunu dile getirdi. Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin ise yaptığı açıklamada başarılarından dolayı sporcularımızı, antrenörümüzü ve kulüp başkanımız Alaattin Çoban’ı cani gönülden tebrik ediyorum sosyal projelerimizden biri olan bu tür faaliyetleri her zaman yapacağımızı ve geleceğimizin teminatı olan gençlere sahip çıkacağımızı belirterek ödüllendirip uğurladı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.