15 Ağustos 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ES-ES’TE KONGRE HAFTASI

ES-ES’TE KONGRE HAFTASI
  • 11 Kasım 2019 Pazartesi
  • 2501 kez okundu

Eskişehirspor genel kuruluna sadece 6 gün kalmasına rağmen henüz resmi adayım diye çıkmadı. Başkanlık konusunda ismi geçen eski yöneticilerden Mustafa Akgören ve Rıza Soydaş’ın ekibi ile görüşmeleri sürüyor.  

Gelişmeleri yakından takip eden taraftarlar ise  “Takım iki maçı da kazandı. Artık şehrin ağabeyleri Eskişehirspor’un ortada kalmaması için bir şeyler yapmalı. Kimse bu takıma sırtını çeviremez” diyerek sahipsizliğe tepki gösterdi.   

RESMİ ADAY YOK

13 Ekim’de göreve gelen Osman Taş başkanlığındaki yönetim kurulu hiçbir sıkıntıyı çözemediği için genel kurul kararı almıştı. Eskişehirspor’da çoğunluk sağlanırsa 17 Kasım, çoğunluk sağlanamaz ise 24 Kasım’da kongre yapılacak. Genel kurula sadece 6 gün kalmasına rağmen ortaya hiçbir aday çıkmadı. Öncelikli olarak Eskişehirspor’un nefes alması ve yaşaması adına iyi bir yönetimin oluşması tüm camianın beklentisi.  Bu hafta Eskişehirspor genel kurulu için önemli gelişmelerin olması bekleniyor.

AKGÖREN KARARSIZ

Daha önce gazeteniz İstikbal’e özel açıklama yaparak “Eskişehirspor kesinlikle sahipsiz kalamaz. İyi güvenilir,  bütçeli birileri çıkarsa çıkar, çıkmaz ise biz arkadaşlarımız ile Es-Es’i orta da bırakmamak adına mücadele vermeye hazırız” diyen eski yönetici Mustafa Akgören’in ise görüşmeler yaptığı ancak kesin bir karar veremediği öğrenildi. Akgören’in durumu ise birkaç gün içinde belli olacak.

SOYDAŞ BİR GÖRÜŞME DAHA YAPACAK

Başkanlık için adı geçen isimlerden Rıza Soydaş daha önce Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile iki kez bir araya gelmiş ve takımın geleceği ile ilgili görüşme yapmıştı. Takımı son Adana deplasmanında da yalnız bırakmayan ve tribünden destek olan Rıza Soydaş’ın bugün Kurt ile bir görüşme daha yapacağı öğrenildi. Liste konusunda hazırlığı olan Soydaş güçlü bir ekip kurarsa seçime gireceği sızan haberler arasında.

TARAFTAR UMUTLA BEKLİYOR

Kongre sürecini merakla takip eden Eskişehirspor taraftarı ise hiçbir adayın çıkmamasına üzülüyor. Taraftarlar “Takım iki maçı da kazandı. Artık şehrin ağabeyleri Eskişehirspor’un ortada kalmaması için bir şeyler yapmalı. Kimse bu takıma sırtını çeviremez” diyerek sahipsizliğe tepki gösterdi.   

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.