11 Ağustos 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SARAR SPOR TAEKWONDO TAKIMI SİVASTA

19-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Sivas’ta yapılacak olan kulüpler Türkiye Şampiyonasına Sarar Spor Taekwondo kadın takımı iyi bir hazırlık dönemi geçirerek yola çıktılar. Antrenörler Ömer Polat, Nadir Özsoy ve Şakir Acet yaptıkları açıklamada iyi bir çalışma dönemi geçirdiklerini ve sporcularına güvendiklerini en iyi şekilde mücadele edeceklerini belirttiler ve böyle güçlü bir kulübün arkamızda olması, bize sahip çıkması mücadelemizi daha çok arttıracaktır diyerek Sarar ailesine teşekkür ettiler. Sarar Spor Kulüp Başkanı Alaattin Çoban ise yaptığı açıklamada sporcularımıza güveniyorum biz Sarar ailesi olarak her zaman sporcularımızın yanında olduğumuzu sosyal projelerimizin bir parçası olarak desteklemeye devam edeceğimizi belirterek antrenör ve sporculara başarılar dileyerek uğurladı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.