9 Ağustos 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AYGÜN KİCKBOKS MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLÜĞÜNE GETİRİLDİ

AYGÜN KİCKBOKS MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLÜĞÜNE GETİRİLDİ
  • 27 Kasım 2019 Çarşamba
  • 2322 kez okundu

Eskişehir’imizin yetiştirdiği ender sporcularından biri var !.  Kendisi 13 yıllık Memur.. Eskişehir Anadolu Lisesinde Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği görevlerini sürdürüyor.
 
Aslında herkes tarafından bilinen ve tanınan biridir o… günümüze kadar elde ettiği başarılarıyla kendinden daima söz ettirdi.
 
Kickboks’ta üst üste 16 Yıl Türkiye Şampiyonu olan ve Boks başta olmak üzere Tekvando, Karate, Muaythai gibi temaslı mücadele sporlarında defalarca Türkiye şampiyonlukları kazanmış olan Dinamik-Do Spor kulübü sporcusu olan Seda Duygu AYGÜN’ den söz ediyoruz.
 
Başarılarla dolu çok uzun süren yarışma hayatı halen devam ediyor. Kazanılan bu başarıları göz ardı etmeyen Türkiye Kickboks Federasyonu  şampiyonumuzu Milli Takım Antrenörlüğüne getirdi. 
 
Antalya’da 23 Kasım-01 Aralık 2019 tarihleri arasında Antalya spor salonunda Wako Tarafından düzenlenen Dünya Kickboks Şampiyonasında göreve başladı.
 
Ringlerde 4 kez Avrupa 4 Kez Dünya Şampiyonu olan Seda Duygu AYGÜN rakiplerine yumruk ve tekme atma yerine şimdi yine aynı kulvarda değişik görevlerde kendine başarılar arıyor. Bir koltuğa 2 karpuz sığmaz atasözümüzün dışına çıkarak Sporcu, Antrenör, amatör ve profesyonel Hakemlik görevlerini sürdürmesinin yanısıra WAKO Dünya Kickboks Organizasyonu Birliğinde Antrenör Kuruluna seçildi. Artık Dünya Federasyonunda Ülkemizi uluslar arası Antrenör olarak temsil edecek.
 
Seda Duygu AYGÜN’ün mesajı şöyle; 1994 yılından günümüze kadar Kickboks dünyasında Türkiye, Balkan, Avrupa, Kıtalar arası ve Dünya şampiyonlukları elde ettim. Bu tecrübelerimi ve birikimlerimi Milli takım düzeyindeki sporculara aktarabilmem için Milli takım antrenörlüğüne getirildim. Başkanımız Salim Kayıcı’ ya ve beni bu günlere taşıyan antrenörlerim olan Annem Aysun AYGÜN ve Babam Erdin AYGÜN’e sonsuz teşekkür ederim.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.