9 Ağustos 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESTܒlü DÜNYA ŞAMPİYONU’NA BİR ÖDÜL DAHA

ESTܒlü DÜNYA ŞAMPİYONU’NA BİR ÖDÜL DAHA
  • 30 Kasım 2019 Cumartesi
  • 2166 kez okundu

Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitim Öğretmenliği Bölümü öğrencisi Ümran Keser’e bir ödül de Kanal 26’dan. Kuruluşunun 28. yıldönümü nedeniyle “2019 Yılının Spor En’leri“ adıyla verdiği Ödül için, Kanal 26 Televizyonu bir Ödül Töreni düzenledi. Törende Yılın Sporcusu Ödülü’nü Bilek Güreşi Dünya Şampiyonu Ümran Keser aldı.

2015 ve 2017 yıllarında da Avrupa şampiyonu olan Keser, ilk dünya şampiyonluğunu ise 2014 yılında Litvanya'da elde etti. Genç sporcu, 2015 ve 2016 yıllarında sol kolda, 2018 yılında da hem sol hem de sağ kolda dünya şampiyonluğuna ulaştı.

Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa; Vali Özdemir Çakacak, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Milletvekilleri Metin Nurullah Sazak, Dr. Aslan Kabukçuoğlu, Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, Kanal 26 Televizyonu sahipleri Yaşar Abacı ve İlhan Balcı, kamu kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarını temsilcileri, sporcular ve davetliler katıldı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.