15 Ağustos 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Eskişehirspor’un Yeni Yönetim Kurulu Üyelerine İade-i Ziyarette Bulundu

Vali Özdemir Çakacak, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul sonrası, Eskişehirspor Kulüp Başkanlığı görevine seçilen Mustafa Akgören ve Yönetim Kurulu Üyelerine iade-i ziyarette bulundu.

Hanefi Demirkol Tesisleri gelişi esnasında Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Çakacak,  kulüp başkanlığı makamında yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Türk spor tarihinde Eskişehirspor’un ayrı bir yere sahip olduğunu belirten Vali Çakacak, Eskişehirspor’un yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi.

Hafta içerisinde yönetime yeni seçilen Başkan Akgören’in ve yönetim kurulu üyelerinin kendisine nezaket ziyaretinde bulunduğunu hatırlatan Vali Çakacak, takımın oyuncularıyla bir araya geldiği kahvaltı esnasında, “Eskişehirsporumuz son yapılan kongrede yeni yönetim kurulu başkanı ve yeni yönetim kurulu üyeleriyle yola devam ediyor. Yönetim kurulunun geçen hafta içerisindeki ziyareti dolayısıyla teşekkür ediyorum. Ben de bu sabah TFF 1. Ligin 13. haftasında Pazar günü deplasmanda karşılaşacağımız Altay maçı öncesinde, başkan ve yönetim kurulu üyelerine iadeyi ziyarette bulunmak ve Eskişehirsporumuzun değerli futbolcularıyla birlikte kahvaltıda beraber olarak onları deplasman maçına uğurlamak üzere yanınızda olmak istedim. Eskişehirsporumuz tarihinde önemli başarılara imza atmış köklü bir kulüptür. Eskişehir, spor kulübüyle, sporcularıyla ve taraftarıyla gerçekten Süper Lig’i hak eden bir kulüp. Temennimiz Eskişehirspor’u oralarda görmektir.” dedi.

Yeni bir anlayışla, yeni bir ruhla ve heyecanla yola çıktıklarını bildiren Başkan Akgören ise, yapmış olduğu konuşmada, Vali Çakacak’ın gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yönetime gelir gelmez çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Akgören, “Çok yeni bir yönetim kurulu olarak yeni bir anlayışla, heyecanla, yeni bir ruhla yola çıktık. Ekip arkadaşları olarak şehrimizde birlik, beraberlik ve Eskişehirspor coşkusunu tekrar yaşatma amacıyla birtakım ziyaretlerde bulunduk.” diye konuştu.

Eskişehirspor’u yaşatmak adına birlik ve beraberlik içerisinde olunması gerektiğine vurgu yapan Başkan Akgören konuşmasını, kendilerine bu zor günlerinde destek olan Vali Çakacak’a ve İl Emniyet Müdürü’ne teşekkür ederek bitirdi.

Daha sonra Vali Çakacak, İl Emniyet Müdür Dinç, Başkan Akgören ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte, Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Altay maçına karayolu ile gitmek üzere yola çıkan takım oyuncularını Hanefi Demirkol Tesisleri’nden uğurladı.

Ziyaret esnasında Başkan Akgören, Eskişehirspor’a vermiş oldukları desteklerden dolayı  Vali Çakaca’a ve İl Emniyet Müdürü Dinç’e “Onur Üyeliği Beratı” takdim etti.

Vali Çakacak’a bu ziyaretlerinde İl Emniyet Müdürü Engin Dinç de eşlik etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.