9 Ağustos 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Çalışmalar tamamlandı

Eskişehirsporumuz Cesar Grup Ümraniyespor maçı hazırlıklarını tamamladı.

Takımımız TFF 1. ligin 14. haftasında karşılaşacağımız, Cesar Grup Ümraniyespor maçı hazırlıklarını bugün Vali Hanefi Demirkol tesislerinde, gerçekleştirdiği ter antrenmanı ile tamamladı.

Teknik Direktörümüz Coşkun Demirbakan yönetimindeki antrenman, ısınma hareketleriyle başladı. 5’e 2 top kapma ve 6’ya 6  2 takım halinde minyatür sahada gerçekleşen oyunla antrenman son buldu.

Takımımızda sportif sakatlıkları bulunan Sezgin Çoşkun, Buğra Çağlıyan ve Talha Erdoğan'ın  tedavilerine devam edilirken, Cengiz Alp Köseer, Muhammet Yahya Akbulut, Mehmet Feyzi Yıldırım ve Furgan Polat fizyoterapist eşliğinde çalışmalarını sürdürdü.

Takımımız, Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde kampa girerek maç saatini beklemeye geçti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.