11 Ağustos 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Minik Şimşekler Ligi’nde Heyecan Başladı

Minik Şimşekler Ligi’nde Heyecan Başladı
  • 11 Aralık 2019 Çarşamba
  • 3752 kez okundu

“Minik Şimşekler Ligi'nde heyecan başladı. 24 hafta sürecek turnuvada, 77 okul mücadele edecek ve toplam 722 karşılaşma oynanacak.”

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Minik Şimşekler Ligi açılış töreni 9 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşti. Orhangazi Ortaokulu Çavuşoğlu Halı Sahası'nda yapılan törene İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt'ın yanı sıra, Eskişehirspor Yönetim Kurulu Üyesi Ulaş Entok, Eskişehirspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, Altyapı Koordinatörü Serdal Eroy, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı. Öte yandan  24 hafta sürecek Turnuvada, 77 okul mücadele edecek ve toplam 722 karşılaşma oynanacak.

BAŞLAMA VURUŞUNU YAPTI

Renkli görüntülerin yaşandığı turnuvada açılış maçı mücadelesi ise Mustafa Kemal İlkokulu ile Avukat Mail Büyükerman İlkokulu arasında oynanırken, başlama vuruşunu yapan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, bütün takımlara başarı  dileğinde bulundu.

77 OKUL KATILIYOR

Turnuva hakkında bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, "24 hafta sürecek Turnuvamızda 77 okul mücadele edecek ve toplam 722 karşılaşma oynanacak. Minik Şimşekler Ligi ilk defa Türkiye'de Eskişehir'de uygulanmaktadır. Bu süreçte spor kulüplerimiz başta olmak üzere Türkiye'deki futbol altyapısının güçlendirilmesi amaçlanıyor. Bu kapsamda yetenekli görülen sporcularımız başta Eskişehirspor'umuz olmak üzere diğer kulüplerimizin altyapılarına kazandırılacak. Ayrıca bu proje ile birlikte ilimizde pek çok atamayan beden eğitimi öğretmenimizden, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerimiz kanalıyla fayda sağlanacaktır." dedi.

BAŞARI DİLEDİLER

Törene katılan Eskişehirspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan ve Altyapı Koordinatörü Serdal Eroy, minik sporculara başarı dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Ayrıca komitede yer alan beden eğitimi öğretmenleri Aytaç Hokkaömeroğlu, Barış Keskin, Yılmaz Uzan, Ensar Koçan, Murat Ergin, Selçuk Şahinel, Murat Kola ve Yelda Eryılmaz turnuvanın aksamaması adına çaba sarf edecekler. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.