29 Şubat 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kampta Moraller Yerinde

2019-2020 sezonu ikinci yarısı için hazırlıklarımızı sürdürdüğümüz Antalya kampında çalışmalarımız bugün yapılan çift antrenman ile devam etti.

Teknik Direktörümüz Mustafa Özer ve teknik ekibimiz yönetiminde yaklaşık 80 dakika süren sabah antrenmanında futbolcularımız ısınma hareketlerinin ardından dayanıklılık ve kuvvet çalıştılar. Kalecilerimiz ise çabukluk çalışması ile antrenmanı tamamladılar.

Akşam saatlerinde yapılan günün ikinci antrenmanını ise takımımız maksimal hız koşuları ve dar alanda yapılan taktik çalışmalarla tamamladılar.

Diğer yandan, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Ulaş Entok, Yusuf Ünal ve Kerem Akgören Antalya’ya gelerek takımımızı ziyaret ettiler ve takımımızın süren antrenmanlarını takip ettiler.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.