29 Şubat 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ömer Ömürlü kaldığı yerden devam

Yeni yılın ilk haftasında (4-5) Ocak 2020 Okullar arası kickboks şampiyonası Eskişehir il seçmesi Gökmeydan spor salonunda yapıldı orta okul ve liselerin seçmeleri tamamlanarak derece giren sporcular Okullar arası Türkiye Kickboks şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Ömer Ömürlü 57 kilo lıght contac da birinci olarak 13-15 Ocak da Antalya'da yapılacak olan Türkiye open kickboks şampiyonası öncesi güzel bir başlangıç yaparak kaldığı yerden devam ediyor. Bu yıl okullar arası kickboks şampiyonası katılım geçen yıla göre yüksek oldu. Dereceye giren ve giremeyen tüm sporcuları tebrik eder medeni cesaretlerinden dolayı kutluyoruz. Ömer Ömürlü 2019 da sponsor bulamadığı için ekonomik nedenlerden dolayı hiçbir şampiyonaya katılamadı. 2020 için iyi bir başlangıç yapmasına rağmen yine sponsor bulamadı. Yine burada baba Mehmet Ömürlü oğlu için kredi çekti, yine borçla şampiyonaya gidecekler. Eskişehir kickboks hakemi ve antrenör olan Mehmet Ömürlü şu açıklamalarda bulundu, pazar günü liseler arası seçmelerde Ömer kendini kanıtladı ve 57 kolada  Eskişehir il birincisi oldu. 13 ocakda başlayacak olan Türkis open kickboks şampiyonası için 2019 olduğu gibi yine kimse sahip çıkmadı hiçbir şampiyonaya katılamadık, bende bu yıl mecbur kaldım kredi çektim yine borçla şampiyonaya gideceğiz. Çok üzgünüm ne kadar başarılı olsakda sahipsiz ve yalnız bırakılıyoruz. Bu sadece bizim açımızdan değil diğer sporcular açısından da aynı bu kötü kaderi değişecek kimse yok malesef çok üzgünüz. Aldığımız dereceye bile sevinemiyoruz.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.