29 Şubat 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ANTRENÖR EĞİTİMİ MÜFREDAT PROGRAMI GÜNCELLENİYOR

Antrenör Eğitimi Yönetmeliği güncelleniyor.  Antrenör Eğitimi Yönetmeliği’nin 14 Aralık 2019 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmesinin ardından antrenör eğitimi programında yer alan ders müfredatı ve içeriklerinin günümüz şartlarına ve kriterlerine daha uygun hale getirebilmek amacıyla, antrenör eğitimi müfredat programı güncelleme ve geliştirme çalışması başlatıldı.

Spor Eğitimi Dairesi Bakanlığınca 8 Ocak’ta, Ankara’da Bilim Kurulu üyeleri ile 13 farklı Üniversiteden 4 Dekan, 20 profesör, 18 doçent ve doktor öğretim üyelerinin katılımıyla Antrenör Eğitimi Müfredat Programı çalışma toplantısı yapıldı.

“Antrenör Eğitimi Programı içerisinde yer alan ders konuları ve içerikleri güncellenerek belirlendi”

Toplantıda Antrenör Eğitimi Programı içerisinde yer alan ders konuları ve içerikleri güncellenerek belirlendi. Ders konu içerikleri Avrupa Yeterlilikler Çerçevesi kapsamında belirlenen sekiz yetkinlik seviyeleri dikkate alınarak hazırlandı. Yeni program, modüller yapıda en fazla 5 modül yer alacak şekilde hazırlandı. Hazırlanan programda en az üç en çok beş ders konusu yer alacak. Her ders konusunda en çok sekiz ünite bulunacak.

Antrenör Eğitimine yönelik çalışmalar önümüzdeki günlerde de devam edecek. Çalışma toplantısı sonrasında güncellenen ve belirlenen ders içeriklerine göre öğrenme çıktıları ve kazanımları, Bilim Kurulu danışmanlığında hazırlanıp son şekli verilecek.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.