29 Şubat 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÖZER TSYD ÜYELERİ İLE BULUŞTU

Türkiye Spor Yazarları Derneği Eskişehir Şubesinin organize ettiği kahvaltılı basın toplantısına katılan Teknik Direktörümüz Mustafa Özer, yaptığı açıklamada, "Gelecek adına şimdi daha inançlıyız" sözleriyle 2. yarıda ligde tutunmak için çabalarının devam edeceğini belirtti.

Teknik Direktörümüz Mustafa Özer bugün, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Eskişehir Şubesinin The Duman Otel’de organize ettiği kahvaltılı basın toplantısına katıldı. Burada açıklamalarda bulunan teknik sorumlumuz, öncelikle toplantıyı düzenleyen TSYD Eskişehir Şube Başkanı Sadi Seda ve katılan basın mensuplarına davetleri için teşekkür etti. Ardından, takımımızın genel durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan Özer, oyuncularımıza olan inancının yenilendiğini şu sözlerle dile getirdi; “Oyuncularımız kamp sürecinde biz bize diye bir slogan buldular. Bu o kadar yerinde ki… Artık tam anlamıyla Eskişehirspor’a gönül verenlerin savaş vereceği bir kulübüz. Artık gelecek adına daha inançlı, arzulu, istekli, formasını terinin son damlasına kadar terletmeye hazır bir takım var. Şartlar ne olursa olsun Başkanımız, Yönetim Kurulumuz, ekibimiz ve oyuncularımız hep birlikte Eskişehirspor bayrağını hak ettiği yere taşımak için çaba göstereceğiz. Bu konuda şehrin önde gelenleri ve takımımıza gönül vermiş tüm taraftarlarımız tek yumruk olmalıyız.”

Kamp süreci ve ikinci yarıda oynayacağımız maç takvimi ile ilgili de açıklamalarda bulunan antrenörümüz; 10 günde 16 antrenman ve 4 hazırlık maçı yaptıklarını, bu dönem içerisinde sporcularımızın antrenman takip durumlarının ve test sonuçlarının kayıt altına alındığını söyledi. Profesyonel olan genç oyuncularımızın genel performansından ve takıma olan uyumlarından duyduğu memnuniyeti de sözlerine ekleyen Özer, “Takım kadromuza altyapımızdan takviyeler yapacağız. Kampa katılan gençlerimizin çoğu 2. yarıda A takımımıza katkı sağlayacaklar. Hafta içerisinde yönetim kurulu ile bir araya gelerek genel bir değerlendirme yapacağız” açıklamalarında bulundu.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Sadi Seda ise, Eskişehirspor’un Eskişehir’in en önemli markalarından birisi olduğunu ifade ederek, geçilen bu zor dönemin kendi çocuklarımızla atlatabileceğine inandıklarını, Yönetim Kurulumuzun, ekibimizin, oyuncularımızın çabalarını ise takdir ettiklerini ve gösterilen çabayı desteklediklerini belirtti. 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.