27 Mayıs 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SARAR SPOR SPORCULARDAN BÜYÜK BAŞARI

Marmaris’te yapılan Okullu Gençler Taekwondo Grup eleme şampiyonasında Sarar Spor Sporcuları büyük bir başarıya imza atarak ilimize dönmüşlerdir. Şampiyonada 68 kiloda SılaNur Gencer birinci, Baran Hakan Avcı 68 kiloda ikinci, Fatih Tuna 78 kiloda ikinci, Kazım Talha Ülgün 59 kiloda beşinci, Hümeyra Yıldız +68 kiloda beşinci, Ozan Çetin 63 kiloda beşinci olarak gelecekleri ile ilgili ümit vaat etmişlerdir. Antrenörler yaptıkları açıklamada sporcularımızın başarısı kulübümüzün desteği daha ileriye gitmemizi moral ve motive olarak başarılı kılmıştır. Sporcular ise bu başarı hem ilimize hem kulübümüze hem okullarımıza hayırlı olsun diyerek daha çok çalışacaklarını ve zirveye ulaşacaklarını belirttiler. Sarar Spor Kulüp Başkanı Alaattin Çoban ise yaptığı açıklamada sporcularımızın başarısı hepimizin göğsünü kabartmıştır ne mutlu bizlere ki genç kardeşlerimizin hep yanlarında olmaya gayret ediyoruz ve olacağız da yolları başarıları daim olsun diyerek tebriklerini dile getirdi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.