15 Ağustos 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SORUN ÇOK ÇÖZÜM YOK

SORUN ÇOK ÇÖZÜM YOK
  • 13 Temmuz 2020 Pazartesi
  • 7479 kez okundu

Yeni sezon için kolları sıvayan Eskişehirspor yönetimi transferde adeta çıkmaza girdi.

İç transferi bir türlü halledemeyen yönetim sözleşmesi devam eden oyuncuların da kulübe ihtar çekmesi üzerine iyice köşeye sıkıştı.

Tek umut Metehan Altunbaş’ın satılmasa gibi gözükürken Avusturya LASK Linz takımı ile görüşmeler yapılıyor. 17 yaşında ki oyuncunun oturma izni nedeniyle ailesiyle birlikte Avusturya’ya gitmesi gerekli. Bunun içinde oturma izni gerekiyor.

Sorunlar ile baş başa olan başkan Mustafa Akgören ve arkadaşları bu hafta bazı sıkıntıları aşmak istiyor. Yönetim öncelikle kulübe ihtar yollayan Mehmet Özcan’ın 550 bin TL alacağını ödeyip oyuncunun boşa çıkması engellemek zorunda.

AYRILMAK İSTEDİLER

Yeni sezonda 2.ligde mücadele edecek olan Eskişehirspor transfer yasağı olduğu için mevcut kadrodaki oyuncular ile lige devam edecek.  Ancak kadrodaki oyuncularda bir bir takımdan ayrılmak istiyor. İç transferde sözleşmesi sona eren oyunculardan sadece Talha Erdoğan mukavele yeniledi. Alperen Mevlüt ve kaleci Ekrem sezon sonunda takımdan ayrılmak istediğini yönetimi ilettiği için kadroya alınmıyor.

İMZA İÇİN PARA BEKLİYORLAR

Yönetimin teklifine sıcak bakan ve takımda kalmak isteyen Sezgin, Onur, Hasan Ulaş, Tolga Yakut ve diğer oyuncular ise yeni sözleşme için para bekliyor. Yönetim bu oyuncuların imzasını garanti görürken, gelecek olan para ile hemen peşinat verip imza attıracak.

KULÜBE İHTAR ÇEKTİLER

İç transferde sorun sözleşmesi devam eden oyuncular ile de sürüyor. Mehmet Özcan’ın ardından  İbrahim Halil Öner ve Bedirhan Altunbaş’da geçtiğimiz hafta içinde alacakları nedeniyle TFF’den kulübe ihtar yollamıştı. Bu 3 oyuncunun yanı sıra bir kaç isminde hafta ihtar çekeceği sızan haberler arasında.

SÜRE DOLUYOR

Es-Es ile 1 yıl daha sözleşmesi bulanan Mehmet Özcan 550 bin TL alacağına karşılık Türkiye Futbol Federasyonu yoluyla Eskişehirspor’a ihtar gönderdi ve boşa çıkmak istedi. Yönetim bu hafta içinde oyuncunun parasını ödeyerek boşa çıkmasını engellemek istiyor.

TEK UMUT METEHAN GÖZÜKÜYOR

Eskişehirspor yönetiminin yeni sezon için tek umudu ise Metehan Altunbaş’ın satılması. Bu oyuncuyu satarak yöne sezon içinh planlama yapmak isteyen yönetim birkaç taktım ile de temas halinde. Özellikle Avusturya LASK Linz takımı ile görüşmeler yapılıyor. 17 yaşında ki oyuncunun oturma izni nedeniyle ailesiyle birlikte Avusturya’ya gitmesi gerekli. Bunun içinde oturma izni gerekiyor. Eğer bu sorun çözüler ise genç oyuncunun bonservisi konusunda 500-600 bin Avro kulübün kasasına gelecek. Eğer Avusturya LASK Linz takımı olmaz ise oyuncuya talip olan diğer Türk takımları ile görüşme yapılacak.


YÖNETİMİN ZOR HAFTASI

Bir çok sorunu çözmek isteyen ancak para olmadığı için iyice sıkıntı yaşayan Eskişehirspor’da başkan Mustafa Akgören hafta içi yaptığı açıklama da “Mevcut oyuncularımıza ödemelerini ve diğer bazı giderleri karşılamak adına acil 4 Milyon TL gibi bir para ihyacımız var” demişti. Para arayışını sürdüren yönetim bu sıkıntıları bu hafta çözmek için yoğun mesai harcayacak.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.