1 Ekim 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ES-ES’TE HESAP GÜNÜ

Geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamadığı için yapılamayan Eskişehirspor’un Olağan Mali Genel Kurulu bugün çoğunluk aranmaksızın saat 19.00’da Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde (Atatürk Bulvarı Migros yanı)  yapılacak.

24 Kasım’da göreve gelen Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören ve arkadaşları delegelere hesap verecek. Yönetim bugün herkesin merak ettiği ve 300 Milyon söylentilerinin olduğu kulübün borcunu da açıklayacak.

ÇOĞUNLUK ARANMAYACAK

Geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamadığı için yapılamayan Eskişehirspor’un Olağan Mali Genel Kurulu bugün çoğunluk aranmaksızın yapılacak. Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mustafa Akgören kongre üyelerine çağrıda bulunmuş ve ilk kongreyi yeterli çoğunluğu sağlayıp bitirelim demişti. Ancak hazirun listesinde bulunan üyeler kongreye ilgi göstermedi. Geçen hafta Hazirun listesinde bulunan 399 üyeden sadece 89 üye katılmıştı. Mali Genel Kurul bugün saat 19.00’da Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde (Atatürk Bulvarı Migros yanı)  yapılacak.

300 MİLYONA SÖYLENTİSİ

Bugün mali genel kurulda Eskişehirspor’un merak edilen toplam borcu açıklanacak. Siyah Kırmızılı Kulübün yabancı futbolculara 7 milyon Avro’dan fazla, Türk futbolculara 60 milyonu geçen borcu bulunuyor. Bunun yanında geçen dönem forma giyen oyuncular, vergi, SGK ve piyasaya olan borçlar da göz önünde bulundurulduğunda Eskişehirspor Kulübünün 300 milyona yakın borcunun olduğu tahmin ediliyor.

HESAP VERECEK

24 Kasım’da göreve yönetim bugün toplantıda genel kurul üyelerine de tek tek hesap verecek.

Tahmini bütçeyi Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören daha önce13 milyon olarak açıklamıştı. Başkan Akgören, ayrıca bu sezon tahmini bütçenin yanı sıra FIFA’da bulunan dosyalara 12 milyonu geçen ödeme yapılması gerektiğine de belirtti. Bugün bu konulara da açıklık getirilecek.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.