1 Aralık 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“ÜZÜNTÜ VE ŞAŞKINLIK İÇERİSİNDEYİM”

Eskişehirspor Teknik Direktörü Cem Karaca kendisine verilen 5 maçlık cezanın ağır olduğunu belirterek, üzüntü ve şaşkınlık içerisinde olduğunu ifade etti. Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Artık Gülüyorum! Cem Karaca hoca 5 maç ceza verilmiş. Lisansını yaksaydınız @TFF_Org” şeklinde paylaşımda bulundu.

Cem Karaca “Hakkımda verilmiş olan kararı üzüntü ve şaşkınlıkla öğrenmiş bulunmaktayım” diyerek şu ifadeleri kullandı:
“Daha önceki açıklamalarımda da belirttiğim gibi saha içerisinde rakip takım antrenörüyle yaşamış olduğum durum herkesin malumudur. Bu konuda hakem raporunda belirtildiği gibi kendi alanımızda oyuncularıma ve bana karşı rakip takım antrenörünün saldırısı karşısında anlık bir tepkiyle oyuncularımı ve bölgemizi savundum. Bu rapor doğrultusunda gördüğüm kırmızı kartın doğru bir karar olmadığını düşünüyorum.

 Kaldı ki bunun dışında takımımızla ilgili genel olarak sezon başından beri verilmiş şanssız kararlardaki hatalar gibi bu maçta da hiç beklemediğimiz bir durumla karşı karşıya kaldık. Tedbirlere uymama şeklinde belirtilen 5 maç cezada görülen o ki, emniyet güçleriyle görüşülmemiş ve stadyum içerisinde ve özellikle durduğum tribündeki gerginlik göz önüne alınmamıştır. Çünkü eğer yetkililer, emniyet güçleriyle görüşmüş olsalardı, güvenlik tedbirleri sebebiyle içeri alındığımı gayet iyi öğrenebilirdi.”

 

istikbalgazetesi.comGönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar