1 Aralık 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yönetim Karar Aşamasında

Son oynanan Buca maçını da farklı kaybeden Eskişehirspor’da puan hasreti 5 maça çıkarken, son maçtaki mücadele yönetimi de şaşırttı. Kötü sonuçların ardından gözler teknik heyete çevrildi. Dün öğleden sonra Cem Karaca’nın durumu için toplanan Mehmet Şimşek başkanlığındaki yönetim kurulu bugün bir açıklama yapması bekleniyor. 

YÖNETİM DE ŞAŞIRDI

Eskişehirspor yönetimi dün öğleden sonra tesislerde teknik heyet için toplantı yaptı. Geç saatlere kadar süren toplantı da net bir karar çıkmadığı öğrenildi.  Ligde son 5 maçtır mağlup olan Es-Es’te yenilgilerin ardından özellikle son maçtaki mücadele yönetimi de şaşırtmıştı. Kötü sonuçların ardından  gözler bir anda teknik heyete çevrildi.

TESİSLERDE TOPLANDILAR

Mehmet Şimşek başkanlığındaki yönetim kurulu dün öğleden sonra tesislerde bir araya geldi. Şimşek’in toplantıya katılan yöneticiler ile tek tek görüş aldığı ve bazı yöneticiler teknik heyet ile yolların ayrılmasını isterken, bazılarının da yola devam etmesi yönünde görüş bildirdiği öğrenildi.

DEVAM EDİYORDU

Cem hoca giderse alternatif isimler ve maliyetlerin de görüşüldüğü yönetim kurulu toplantısı

dün gazetemiz baskıya hazırlandığı saatlerde tesislerde devam ediyordu. Kararsız olan yönetimin kurulunun Cem hoca ilgili bugün bir açıklama yapması bekleniyor.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar