18 Ocak 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Türk Tabipler Birliği’ni kınıyoruz…

"Savaş bir halk sağlığı sorunudur diyen" Türk Tabipler Birliği; esasında kendileri "Ulusal Güvenlik Sorunudur..."

Milli konularda, milletimizin ve temsil ettiği hekimlerin yanında duruş sergileyemeyen Türk Tabipler Birliği ( @ttborgtr ), yaptığı açıklamayla terörle mücadeleyi savaş olarak nitelemiş ve bu mücadelenin hemen sona erdirilmesi çağrısında bulunmuştur.

Aziz necip Türk Milleti geçmişten bu yana çıkarı için, petrol için, doğal kaynak rezervi için hiç bir milletin toprak bütünlüğüne saldırmamıştır. Ülkemizin hassas dönemden geçtiği bu süreçte devletimizin bekası ve ülke sınırları için düzenlenmiş Afrin Operasyonu’na karşı çıkan Türk Tabipler Birliği’ni kınıyoruz.

Türk Tabipler Birliği her zamanki gibi kendinden bekleneni yaptı ve Afrin Operasyonu’na karşı çıktı. Hekimler için ağzını bıçak açmazken, 15 Temmuz’da deve kuşu gibi kafasını kuma gömüp ‘Devletin Birliği Ve Beraberliği’ için açıklama yapmazken, Batılı Devletler Afrika’yı sömürüp çocukları öldürürken, kadınlar tecavüze uğrarken, milyonlarca organ çalınırken, yıllardır uğraştığımız terör için ağzını açmaz iken Afrin Operasyonu’na ‘Savaşa Hayır’ demesi kabul edilemez.
Sağlık-Sen olarak söz konusu açıklamayı şiddetle ve lanetle kınıyor; terör ve terör örgütlerini destekleyici bu açıklamadan dolayı Cumhuriyet Savcılarımızı göreve çağırıyoruz.

 Hasan Hüseyin Köksal
Eskişehir Sağlık Sen Şube BaşkanıGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar