26 Haziran 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Görme Engelli Personel Sabah Kahvaltısında Buluştu

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, Beyaz Baston Görme Engelliler Haftasının önemine vurgu yapmak ve personeller arasında kaynaşmayı sağlamak amacıyla kurumlarında çalışan görme engelli sağlık çalışanlarıyla sabah kahvaltısı programında Eskişehir Şehir Hastanesinde bir araya geldi.

Eskişehir Şehir Hastanesi personel yemekhanesinde düzenlenen kahvaltı programına Eskişehir Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Yaşar Bildirici, Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Karagülle, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Soner Yılmaz , tüm hastane idarecileri ve  Sağlık Müdürlüğü yöneticileri katıldı.

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur Bilge ve İl Sağlık Yöneticileri Kahvaltı programında görme engelli personellere eşlik ederek kahvaltı servisi yaptılar.

Kahvaltı programında kurum çalışanı görme engelli personellere hitap eden,  İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge; Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle Eskişehir Şehir Hastanemizin güzel ve ferah ortamında kurumumuzda görev yapan siz değerli çalışanlarımızla kahvaltı programıyla bir araya gelmiş olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, her zaman engelli vatandaşların ve kurumlarımızda görev yapan görme engelli personellerinin yanında oldukları ifade ederek haftalarını kutladı.

 Müdür Bilge; Sağlık Müdürlüğü ve sağlık idarecileri olarak her zaman sorunlarınızı dinleyip, çözüm bulma noktasında gayret içinde olacaklarını söyleyerek, önemsedikleri bu tür buluşmaları geleneksel hale getirerek devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Kendilerine gösterilen ilgiden ötürü oldukça mutlu olan görme engelli sağlık çalışanları İl Sağlık Müdürünün ve sağlık idarecilerinin kurumda çalışan görme engelli personele göstermiş oldukları samimi yaklaşıma ve sabah kahvaltısı programından dolayı İl Sağlık Müdürüne ve Hastane Yöneticilerine teşekkür ettiler.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar