17 Haziran 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KAN VERMEK SENİN KANINDA VAR

Sosyal sorumluluklarımızın bilinci ile hareket eden ve yaptığımız her koşulda bunu destekleyen ailemiz Herkes İçin Havacılık Derneği olarak bu yılda her sene olduğu gibi eş zamanlı olarak tüm temsilciliklerimizde Kızılay iş birliği ile kan bağışına destek oluyoruz.

16 Mart Cumartesi günü temsilciliklerimizin bulunduğumuz 8 il, 9 farklı noktada siz değerli vatandaşlarımızı yaş farkı tanımaksızın ‘’Kan vermek senin kanında var’’ sloganı çatısında bir araya gelerek, ülkemizde kan bağışının önemi konusunda hem bilinçlenip hem de sosyal görev sorumluluğunu alışkanlık haline getirebilmek adına etkinliğimize hassasiyet göstereceğiniz inancını paylaşmaktayız.

Hey yıl gelenekselleşerek devam eden etkinliğimizde başta derneğimiz içerisinde gönüllü olarak çalışan değerli üyelerimize ve halkımıza bu bilinci aşılayarak ülkemizdeki kan bağışı noktasında yaşanılan sıkıntıları azaltmak, toplumun duyarlılığını attırmak ve güvenli kan ihtiyacının karşılanabilmesi için sürdürülebilir kılmak adına ‘KAN VERMEK SENİN KANINDA VAR’ diyoruz.

Etkinlik Detayları
16 Mart Cumartesi günü etkinlik merkezlerimizde belirtilen saatlerde, Kızılay ekibinin profesyonel desteği ile birlikte Herkes İçin Havacılık Derneği çalışanları kan bağışında görevli olarak destek olacaklardır.

Bu seneki hedefimiz: Geçen yıl 24 Şubat 2017 tarihinde düzenlenen ortak etkinlikte toplanan ‘’1600+ ünite kan’’ hedefini 2000+ ünite kan’a çıkarmaktır.

18-68 yaş aralığında en az 50 kg üzerinde olan ve sağlık durumu elverişli her birey, Kızılay ekibinde görev alan doktorlarımızın muayenesinden geçtikten sonra kan bağışı yapabilecektir.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar