10 Aralık 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Uluslararası Sağlık Turizmine Hazır

Eskişehir Uluslararası Sağlık Turizmine Hazır
  • 20 Temmuz 2019 Cumartesi
  • 2231 kez okundu

Uluslararası Sağlık Turizmi ile turizm yönünden önemli bir lokasyona sahip Anadolu’nun batıya açılan kapısı olan ilimizi tarihi ve coğrafi zenginliklerinin yanında sağlık hizmeti alanında da uluslararası platformda önemli bir konuma getirerek ülkemizi uluslararası düzeyde en iyi şekilde temsil etmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla düzenlemiş olduğumuz  “Eskişehir Sağlık Turizmi” konulu toplantı 18.07.2019 tarihinde Eskişehir Şehir Hastanesinde gerçekleştirildi.

Toplantıya Eskişehir Vali Yardımcısı Akın Ağca, Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş. (USHAŞ) Genel Müdürü Mehmet Ali Kılıçkaya, İl Sağlık Müdürümüz Doç.Dr. Uğur Bilge, Sağlık Turizmi Daire Başkanlığı Birim Sorumlusu Barış Kaptan, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ali Mumcu, Sağlık Hizmetleri Başkanı Mücahit Said Destici, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Dr. Seydi Ahmet Güllü, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcıları Nermin Çalışkan ve Uzm. Dr. Hülya Poyraz Efe, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Mustafa Emin Çanakçı, Eskişehir Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Yaşar Bildirici, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Ersin Işıldı, Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Soner Yılmaz, USHAŞ çalışanları ile müdürlüğümüz ve hastanelerimiz sağlık turizmi birim çalışanları katıldı.

Eskişehir’de sağlık turizmi ile ilgili yapılan çalışmalar, kısa ve orta vadede hayata geçirilebilecek projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. 

Toplantı heyeti ayrıca Eskişehir Şehir Hastanesi ve Yunus Emre Devlet Hastanesi birimlerini ziyaret etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar