25 Eylül 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜRKİYE’DEN DÜNYAYA UZANAN SAĞLIK VİZYONU

TÜRKİYE’DEN DÜNYAYA UZANAN SAĞLIK VİZYONU
  • 15 Ağustos 2020 Cumartesi
  • 5457 kez okundu

Sürdürülebilir Sağlıklı Bir Yaşam

Uzmanlara göre özellikle pandemi sürecinde bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinin ve hem COVID-19 hem de sonrası sürecinde vücudumuzu hastalıklardan korumanın önemi daha iyi anlaşıldı. Araştırmalara göre tüm dünyayı saran koronavirüse karşı tedbirler uygulanmaya devam ederken değişen yaşam biçimi, beslenme alışkanlıklarını da etkiliyor.

Bağışıklık sistemi doğrudan etkiliyor

Doğanın armağanı olan tüm özel bitkilerden faydalanarak insanlara sürdürülebilir bir sağlıklı yaşam fırsatı sunan L’actone, kapsamlı araştırmalar sonucunda geliştirdiği takviye ürünleriyle kilo kontrolünün sağlanmasına yardım ederken aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve vücudu birçok hastalığa karşı koruyor. L’actone ürünleri vücudun ihtiyacı olan tüm besinleri karşılayarak vücudu virüslere ve ve toksinlere karşı koruyor ve enerjik hissedilmesini sağlıyor.

Dünya gündemini değiştiren takviye ürünler

Sağlıklı yaşam için geliştirilen takviye ürünler, güvenilirliği bilimsel olarak kanıtlanan formüllerle geliştiriyor. Geniş ürün yelpazesiyle birçok konuda efektif çözümler üretiyor ve tüm çalışmalarında insan sağlığını merkeze alarak gerçekleştiriyor. L’actone’nin ürün yelpazesinde bulunan, NASA’nın astronotların tüketimi için uzayda yetiştirilmesini önerdiği, dünyanın en zengin besin kaynaklarından biri olan Spirulina alglerinden üretilen takviye gıdalar vücudun ihtiyacı olan tüm besinleri karşılayarak kişiyi virüslere ve toksinlere karşı koruyor ve enerjik hissedilmesini sağlıyor.

Yaşlanmaya meydan okuyun

Güzelliğe güzellik katan ürünlerden yaşlanmaya meydan okuyan ürünlere, bağışıklık sistemini güçlendiren ürünlerden vücuda fayda sağlayan takviyelere kadar geniş bir ürün skalası sunan L’actone, efektif çözümler sunarak insan sağlığının iyileştirilmesine katkı sağlıyor. Saçları güçlendirip güzelleştirmek amacıyla formülize edilen L’actone ürünleri zengin içeriğiyle cilt sağlığını korurken yaşlanma karşıtı etki yapıyor ve birçok rahatsızlığa engel oluyor.

İnsan sağlığının tüm detayları düşünülerek geliştirilen daha birçok takviye ürünüyle L’actone; sürdürülebilir sağlıklı yaşamın sağlanmasına öncülük ediyor; ülke ekonomisine, sektöre ve insanlığa değer katmaya devam ediyor.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sağlık Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.