16 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KENT KONSEYİNDEN ALİ ULUSOY’ A VEFA GECESİ

Odunpazarı Kent Konseyi sanatcıya vefa çalışma grubu kolaylaştırıcısı  Mehmet Sadık Bozkurt sunumu ile 15. Vefa gecesini Bando ES ES kurucularından Ali Ulusoy için gerçekleştirdi.

Yunusemre kültür merkezinde gerçekleştirilen yoğun ilgi ile karşılaşılan  geceye bir çok sanat sever ve Ali ulusoy’un dostları katıldı.

Bando ES ES ,Mehteran takımları,Eskişehir barosu korosunun müzikli ve solo sunumları ile   katkı  verdiği gecede birçok sanatsal ve kültürel alanın yanında Eskişehir spor tirbünlerine besteleri ile katkı veren ulusoy’u sevenleri bilinen ve bilinmeyen yönleri anlattılar.

Geceye Odunpazarı Belediye başkan vekili Gülten seber katılırken Odunpazarı Kent Konseyi başkanı Ali ulusoy’ gecesinde yaptığı konuşmada “ Ali ulusoy bir çok sanatsal alanda uzun yıllardır hizmet everiyor,özellikle Türkiye milli maçlarında ve Es Es tribünlerini çoşturan Bando Es Es kurucularından bizlerde bu kente katkı veren insanları hayattayken hatırlayarak sevenleri ile buluşturmek ve  vefa örneği sunmaya çalışıyoruz,çalışma grubumuz ve kent konseyleri gönüllüleri olarak vefayı her alanda sergilemek istiyoruz” diyerek gecenin sonunda plaket taktimi yapıldı.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar