16 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AutoShow26 Mehmetçik’e destek için gönüllü askerliğe başvuracak

Eskişehir’in en aktif ve sosyal sorumluluk projelerine önem veren AutoShow26 Otomobil Sporları ve Yardımlaşma Derneği, Afrin operasyonuna destek olmak için konvoy düzenleyecek. AutoShow26 derneği yapacağı konvoyla toplayacakları gönüllü askerlik dilekçelerini askerlik şubesine götürecek.

AutoShow26 Otomobil Sporları ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Akbaş yaptığı açıklamada, “Afrin'de Görev Yapan Mehmetçiklerimize Moral Vermek ve Gönüllü Askerlik Dilekçe Başvurularımızı Eskişehir Askerlik şubesine teslim etmek için büyük bir konvoy düzenliyoruz. Bizlere ve Mehmetçiğimize destek olmak için tüm vatandaşlarımızı etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

Dernek Başkanı Hasan Akbaş, “11.Şubat Pazar Günü Saat 13:00’da AutoShow26 Otomobil Sporları ve Yardımlaşma Derneği binasında etkinliğe katılacak vatandaşlarla buluşacağız. Etkinliğe katılacak araçlar Kemal Zeytinoğlu Caddesi üzerinde sıralanacak ve her araca Türk Bayrağı asacağız” dedi.

Başkan Hasan Akbaş ayrıca Gönüllü Askerlik Dilekçesini doldurmak isteyen vatandaşların, http://www.autoshow26.com/duyurular/autoshow26dan-afrine-destek/ adresinden indirip doldurarak autoshow26@gmail.com adresine yollayabileceklerini yada dernek binasında bulunan dilekçelerden doldurabileceklerini ifade etti.

Dernek Binası Adres : Paşa Mh. Acı Çeşme Sok. No:14, Kurşunlu Camii Karşı ArasıGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar