25 Mart 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Niloya Özdilek’te Çocuklarla Hem Eğlendi Hem Öğretti

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel Eskişehirli çocukları, sevilen kahraman Niloya ile buluşturuyor.

Çocukların sevgilisi Niloya, Özdilek Alışveriş Merkezinde sevenleriyle buluştu. Her gün yeni şeyler öğrenen, öğrendikçe daha çok merak eden, merak ettikçe de mutlu olan Niloya’nın hikâyesi, şarkı ve sahne gösterileriyle Özdilek Alışveriş Merkezi ‘nde ücretsiz olarak minik ziyaretçilerle buluştu. Niloya çocukları hem eğlendirdi hem öğretti. Çocuklara kahvaltı, diş fırçalama, sağlıklı meyve ve sebzeler hakkında bilgi verirken danslarıyla tüm çocuklara unutamayacakları anlar yaşattı. Çocuklar Niloya ile bol bol fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştirdiler. Niloya eğlencesine tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilir.
 
Niloya’nın renkli dünyası, Özdilek AVM ’de 22-23 ve 28-29 Nisan tarihlerinde 14.00-16.00-18.00 ve 20.00 saatlerinde çocuklara neşeli ve mutlu saatler yaşatacak.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar