16 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÖZDİLEK AVM’DE EL İŞİ SERGİSİ

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi, Nafiye- Hüseyin Küçükoğlu Halk Eğitim Merkezi ev A.S.O. Müdürlüğü tarafından düzenlenen sergiye ev sahipliği yaptı.

Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından yapılan el işlerinde geri dönüştürülen ekmeklikler, fiskos masaları, sehpalar gibi işler dikkat çekerken biblolar, süs eşyaları sergiye katılanlar tarafından çok beğenildi. Sergi açılışına Tepebaşı Kaymakamı Salih Keser, Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Üzmez, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan ve çok sayıda misafir katıldı. Sergi açılışı sonrası kokteyl ile devam eden sergi 13 Temmuz tarihine kadar Özdilek AVM’de ziyaret edilebilecektir.


 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar