16 Temmuz 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MÜZİK ZİYAFETİ DEVAM EDİYOR

Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği 12. Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamında gerçekleştirilen konser programları, vatandaşların yoğun katılımı ile devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl 12.’si düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamında gerçekleştirilen konserler, Eskişehirlilerin yoğun ilgisi ile sürüyor.

Sempozyum kapsamında müzikseverler için sahneye çıkan isim bu kez Mesut Yanardağ oldu. Yanardağ, yaklaşık 1 saat süren konser programında sevilen şarkıları başarıyla seslendirdi. Seslendirdiği eserleri Eti Eski Fabrika alanını dolduran müzikseverler ile birlikte söyleyen Yanardağ, izleyicilerden alkış aldı. Konsere katılan vatandaşlar da konser programları ile keyifli akşamlar geçirdiklerini belirterek Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür etti.

Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamında ücretsiz olarak düzenlenen konser programları, 14 Eylül Cuma günü saat 20.30’da gerçekleşecek Mehmet Özel konseri ile devam edecek.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar