18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Özdilek Eskişehir AVM’ de Engelliler Haftası’ na Özel Sergi Açıldı

Özdilek Eskişehir AVM’ de Engelliler Haftası’ na Özel Sergi Açıldı
  • 15 Mayıs 2019 Çarşamba
  • 2163 kez okundu

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi, Emine Emir Şahbaz Bilim ve Sanat Merkezi ve  Seyitgazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüğü ile ortak olarak  engelliler haftasına özel hazırladıkları resim sergisi ev sahipliği yapıyor.

Sergide engelli öğrencilerin yaptıkları resimler misafirler tarafından çok beğenildi. Sergi açılışın Vali Yardımcıları Alper Balcı ve Akın Ağca, Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz, Seyitgazi Kaymakamı Cüneyt Demirkol, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan, şube müdürleri, okul müdürleri ve çok sayıda misafir katıldı. Sergi açılışından sonra resimleri inceleyen davetliler engelli öğrencilere teşekkür ettiler.

Sergiye katılan Özdilek Eskişehir AVM misafirleri engelli çocuklara böyle fırsatlar verilmesinden çok memnun olduklarını dile getirirken AVM yönetimine teşekkürlerini ilettiler. Yoğun ilgi gören sergi 15 Mayıs Çarşamba gününe kadar Özdilek Eskişehir AVM’ de ziyaret edilebilecek.


 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar