28 Mayıs 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kıraathane 4. Sahaf ve Vintage Eşya Şenliği

Kıraathane 4. Sahaf ve Vintage Eşya Şenliği
  • 16 Mayıs 2019 Perşembe
  • 2887 kez okundu

Eskişehir Kıraathane Kültür Sanat Evi’nin ilk 3’ünü Sahaf Şenliği adı altında gerçekleştirdiği, bu defa Gordios Yapım Organizasyon ve Yüzde Gülücük Yüzde Mutluluk Gönüllü Topluluğu’nun ortak çalışması ile gerçekleştirilecek olan ‘4. Sahaf ve Vintage Eşya Şenliği’ 19 Mayıs Pazar 10:00’da başlıyor.

Binlerce kitap, dergi, süs eşyaları, ev eşyaları, kıyafetler, tasarım ürünleri, mutfak eşyaları, kostüm ve aksesuarlar, küçük ev aletleri, koleksiyonlar, ve antika ürünlerin satışa sunulacağı etkinlikte düşük fiyatlarla ürün alınabilecek. Meraklılarının ilgi göstereceği müzayedelerin de yapılacağı etkinlik boyunca antika ürünler ve koleksiyonlar da raflarda yerlerini alacak.

Üretimin ve alım gücünün düştüğü, insanların eski kaliteli eşyalara özlem duyduğu yaşadığımız günlerde bu etkinlik ile evlerde kullanılmayan eşyalar geri dönüşümle yeniden kullanıma girecek. Elde edilecek gelirin bir kısmı ile Yüzde Gülücük Yüzde Mutluluk Gönüllü Topluluğu ile birlikte seçilecek bir köy okulunun bakım onarım ve ihtiyaçları karşılanacak.

Etkinlik boyunca dileyen herkes; kullanmadığı, evde yük olarak gördüğü, değerlendirilmesini istediği, eski kitap ve dergilerden süs eşyalarına, eski takılar ve aksesuarlardan küçük ev ve mutfak eşyalarına, kıyafet ve ayakkabılardan küçük mobilya ve el aletlerine kadar tüm fazla eşyalarını Kıraathane’ye ulaşarak satıp bağışlayabilecek.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.