18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÖZDİLEK’ TE 100. YILA ÖZEL SERGİ

Özdilek Eskişehir AVM’ de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yılına Özel Sergi Açıldı

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi, MY Okulları tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yılına özel resim sergisi ev sahipliği yapıyor.

100. yıla 100 eser konulu resim sergisinin açılışına Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz, şube müdürleri, okul müdürleri ve çok sayıda misafir katıldı. Sergi açılışından sonra resimleri inceleyen davetliler öğrencilere teşekkür ettiler.

Sergiye katılan Özdilek Eskişehir AVM misafirleri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yılına özel anlamlı bir sergi düzenledikleri için çok memnun olduklarını dile getirirken My Okulları’na ve AVM yönetimine teşekkürlerini ilettiler. Yoğun ilgi gören sergi 23 Mayıs Perşembe gününe kadar Özdilek Eskişehir AVM’ de ziyaret edilebilecek.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar