10 Aralık 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BU FESTİVALİN MAYASI TUTTU

BU FESTİVALİN MAYASI TUTTU
  • 3 Temmuz 2019 Çarşamba
  • 2205 kez okundu

YÜZÜGÜLLÜ TEŞEKKÜR ETTİ

Medeniyetlerin ve kültürlerin buluşma noktası olan Sivrihisar’da Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali sona erdi.

Festivale gelen misafirler Nasreddin Hoca’ya dair pek çok şey, çeşitli etkinlikler, gösteriler, sergiler, konserler ve çok daha fazlasını bir arada görme ve yaşama fırsatı buldu.

Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü dolu dolu geçen Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali ile ilgili olarak “Farklı kültür ve medeniyetten bir çok insan Sivrihisar’ımıza geldi. İlçemizin tanıtımı açısından çok güzel bir organizasyonu geride bıraktık. İlçemiz medeniyetlerin buluşma noktası oldu. Sivrihisarlı esnafımızda festivalimizle birlikte kazanç sağladı. Biz Sivrihisar’ımızın tanıtımına turizmine ve ekonomisine önemli ölçüde katkı sağladık. Halkımızın, hemşehrilerimizin ve esnafımızın birlik ve beraberliği ile güzel bir festival oldu. Sivrihisarlı hemşehrilerime ve festivalimizde bizlere destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

BU FESTİVALİN MAYASI TUTTU

Yüz binlerce vatandaşın katılım sağladığı Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali hafızalara kazındı. Yoğun ilginin gösterildiği festivale katılan yerli ve yabancı misafirler Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü’yü tebrik ederek kendisine teşekkürlerini sundular. Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü “Doğru işler yapıyoruz ki insanlar tarafından takdir ediliyoruz. Yerli ve yabancı insanlar tarafından büyük beğeni toplayan festivalimizin yoğun ilgi ve alaka görüp takdir edilmesi de bizleri gururlandırıyor” dedi. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar