12 Temmuz 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SİVRİHİSAR’DA AÇIK HAVA SİNEMASI GECELERİ BAŞLIYOR

SİVRİHİSAR’DA AÇIK HAVA SİNEMASI GECELERİ BAŞLIYOR
  • 31 Temmuz 2019 Çarşamba
  • 2531 kez okundu

Sivrihisar Belediyesi tarafından organize edilen Sivrihisar Açık Hava Sineması Geceleri başlıyor. 1 Ağustos’ta ilk gösterimini Somuncu Baba Aşkın Sırrı filmi ile yapacak olan Sivrihisar Belediyesi vatandaşlara unutulmaz geceler yaşatacak.

8 Ağustos’ta Vizontele, 15 Ağustos’ta Dağ 2 ve son olarak 22 Ağustos’ta Babam ve Oğlum filmleri gösterimi gerçekleştirilecek. Açık Hava Sinema Gecelerinde ayrıca vatandaşlara patlamış mısır ikramları da olacak.

Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü “Nostaljik açık hava sineması keyfini Sivrihisar’da vatandaşlarımıza yaşatmak, birlik ve beraberlik içerisinde yazlık sinema ile Ağustos akşamlarımızı yıldızların altında, huzurlu ve keyifli geçirebilmek, kültürel ve sanatsal etkinlikleri halkımız ile buluşturabilmek adına Belediyemiz tarafından düzenlenen Açık Hava Sinema Gecelerine başlıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı sinema gecelerine bekliyorum” dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.