16 Ekim 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TİYATRO KEYFİ DEVAM ETTİ

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Tiyatrosu tarafından hazırlanan İbiş Misafirlikte Orta Oyunu, 2 Eylül Gençlik Merkezi’nde sahnelendi.

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Tiyatrosu, yaz döneminde sahnelediği oyunlar ile Eskişehirli tiyatroseverlerin karşısına çıkmaya devam ediyor.

Yaz Oyunları kapsamında izleyici ile buluşan Tepebaşı Belediyesi Gençlik Tiyatrosu, Geleneksel Türk Tiyatrosunu yaşatmaya devam ederken bu kez 2 Eylül Gençlik Merkezi’nde sahne aldı. 7'den 70'e herkesin tiyatro ile buluşmasını hedefleyen etkinlik ücretsiz olarak gerçekleştirilirken; oyunu Sütlüce, Yeşiltepe ve Esentepe Mahallesi sakinlerinden yaklaşık 50 kişi izledi. İzleyicilerden tam not alan anonim eserde Murat Can Vural, Mehmet Güzel, Süleyman Çobanoğlu ve Mete Özkan sahne alırken; oyunun danışmanlığını Fatih Pazvantoğlu, dekor tasarımını ise Mustafa Özmen üstleniyor.

İzleyicilere bol bol kahkaha attıran İbiş Misafirlikte, kırsal mahallelerin yanı sıra kent merkezinde de ücretsiz olarak sahnelenirken izleyiciler de düzenlenen etkinlikten dolayı memnuniyetini belirterek Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar