16 Ekim 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜRK SANAT MÜZİĞİ ÇOCUK KOROSU KAYITLARI BAŞLADI

ODUNPAZARI HALK EĞİTİMİ MERKEZİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ ÇOCUK KOROSU KAYITLARI BAŞLADI

Bu yıl 29. Sanat yılına girecek olan şehrimiz Odunpazarı Halk Eğitimi Merkezi Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu kayıtları başladı.

‘’2019-2020 sezonu için çocuk koromuza yeni öğrenciler alınacak. Sanat müziğini seven ve bu alanda yetişmek isteyen 7 - 14  yaş aralığında olan tüm çocuklarımızı koromuza bekliyoruz. Çocuklarımıza   yönelik Türk Müziği eğitiminin yanı sıra yine çocuklar için bestelenmiş, konuları  Atatürk,  millet, vatan,  anne – baba, öğretmen, doğa   gibi  benzer konuları  içeren, çocukların kolaylıkla  kavrayıp  sevip söyleyebileceği  Sanat  Müziği  şarkıları  öğretilmektedir. Her sezon iki kez konser verilmektedir.  28 yıl da Çocuk Koromuzdan birçok  öğrencimiz  yetişerek  Türk - Batı Müziği Konservatuarlarına ve Güzel Sanatları Lisesi Müzik Bölümlerine girerek bu alanda öğrenimlerini sürdürüp başarılı birer müzisyen olarak müzik dünyasındaki yerlerini almışlardır.

Tüm aileleri öz kültürümüzü yaşatma ve çocuklarımıza daha küçük yaşlarda musikimizi sevmeleri, tanımaları için duyarlı olmaya davet ediyor ve koromuza bekliyoruz.

Kayıtlar;

1-    Atatürk Bulvarında bulunan Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi                  ( öğretmen evi yanı ) yeni binasındaki kayıt bürosuna yapılabilir.

2-     E- yaygın modülünden

3-    tulayturkmen3535@gmail.com adresinden Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar