31 Mayıs 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜRK SANAT MÜZİĞİ ÇOCUK KOROSU KAYITLARI BAŞLADI

ODUNPAZARI HALK EĞİTİMİ MERKEZİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ ÇOCUK KOROSU KAYITLARI BAŞLADI

Bu yıl 29. Sanat yılına girecek olan şehrimiz Odunpazarı Halk Eğitimi Merkezi Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu kayıtları başladı.

‘’2019-2020 sezonu için çocuk koromuza yeni öğrenciler alınacak. Sanat müziğini seven ve bu alanda yetişmek isteyen 7 - 14  yaş aralığında olan tüm çocuklarımızı koromuza bekliyoruz. Çocuklarımıza   yönelik Türk Müziği eğitiminin yanı sıra yine çocuklar için bestelenmiş, konuları  Atatürk,  millet, vatan,  anne – baba, öğretmen, doğa   gibi  benzer konuları  içeren, çocukların kolaylıkla  kavrayıp  sevip söyleyebileceği  Sanat  Müziği  şarkıları  öğretilmektedir. Her sezon iki kez konser verilmektedir.  28 yıl da Çocuk Koromuzdan birçok  öğrencimiz  yetişerek  Türk - Batı Müziği Konservatuarlarına ve Güzel Sanatları Lisesi Müzik Bölümlerine girerek bu alanda öğrenimlerini sürdürüp başarılı birer müzisyen olarak müzik dünyasındaki yerlerini almışlardır.

Tüm aileleri öz kültürümüzü yaşatma ve çocuklarımıza daha küçük yaşlarda musikimizi sevmeleri, tanımaları için duyarlı olmaya davet ediyor ve koromuza bekliyoruz.

Kayıtlar;

1-    Atatürk Bulvarında bulunan Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi                  ( öğretmen evi yanı ) yeni binasındaki kayıt bürosuna yapılabilir.

2-     E- yaygın modülünden

3-    tulayturkmen3535@gmail.com adresinden Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.