31 Mayıs 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Türkiye Yazarlar Birliği ve Eskişehir Düşünce Okulu Yunus Emre Türbesi’ni Ziyaret Etti

Türk Dünyası Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi, Şair ve Yazar Mustafa ÖZÇELİK ile Türk Dünyası Vakfı tarafından organize edilen etkinlikte Türkiye Yazarlar Birliği Onursal Başkanı D. Mehmet Doğan, Genel Başkan Prof. Dr. Musa Kazım ARICAN ve Birlik üyesi akademisyen, şair ve yazarlarımızla Türk Dünyası Vakfı tarafından yürütülen Eskişehir Düşünce Okulu projesi katılımcısı öğrencilerimiz, Eskişehir’in Mihalıççık ilçesinde bulunan Yunus Emre’nin kabrini ziyaret vesilesiyle bir araya geldiler.

Etkinlikte Mustafa ÖZÇELİK’in verdiği bilgiler ışığında Yunus Emre’nin kabirlerini ziyaret eden topluluk, kabir başında dua etti. Daha sonra Yunus Emre Kültür Evi’nde Yunus Emre şiirlerinin ve Yunus Emre hakkında yazılan yazıların okunduğu bir sohbet gerçekleştirildi.

Yunus Emre ile ilgili gerçekleştirilen sohbette, Türkiye Yazarlar Birliği üyesi katılımcılarımızdan Yunus Emre ile ilgili değerli bilgiler edinen öğrencilerimiz, gerçekleştirilen etkinliklerin genel kültür birikimlerine katkıda bulunduğunu ifade etti. Topluluk, Yunus Emre ile ilgili gerçekleştirilecek yerel ve ulusal etkinliklerin arttırılması, bu vesileyle tekrar bir araya gelme konusunda temennilerini iletti ve gerçekleştirilen etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.