28 Mart 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

GÜMÜŞ AKADEMİNİN KONUĞU GÖKHAN DURAN OLDU

GÜMÜŞ AKADEMİNİN KONUĞU GÖKHAN DURAN OLDU
  • 24 Şubat 2020 Pazartesi
  • 2598 kez okundu

Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Derneği tarafından Üniversite okuyan öğrencilere yönelik yürüttüğü “Gümüş Akademi” programı devam ediyor.

Eskişehirde çeşitli üniversitelerde öğrenim gören öğrencilerin katıldığı Gümüş Akademinin Şubat ayı konuğu Eskişehir’in tanınmış fimalarından olan Özbesin A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanı  Gökhan Duran oldu.

Dernek yönetim kurulunun da katıldığı etkinlikte konuşan Gökhan Duran şunları söyledi:”Eskişehirdeki Gümüşhaneliler Derneğine sizlerle bizi buluşturduğu için çok teşekkür ediyorum. Eskişehir bir öğrenci kenti. Genç ve dinamik bir nüfusa sahip. Hepinizin gözlerinde bir ışık görüyorum. Harika gençlersiniz. Pırıl pırıl ülkemizin geleceği olan sizlersiniz. Mesleğinizin en iyisi olmak için çalışın. Bir zaman sonra üniversiteniz biter. Ancak sizleri diğer adaylardan ayırt edecek yönleriniz olsun. Kendinizi iyi yetiştirin. Eğer içinizde özel sektörü düşünen arkadaşımız varsa söylediklerimi unutmasın. Yabancı dil mutlaka iyi derecede öğrenin. Hafta sonlarınızı iyi değerlendirin. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alın. Boş vakit geçirmeyin. Sürekli bir şeylerle meşgul olun.” Dedi.

Sizlere sahip çıkan abilik babalık annelik yapan Eskişehirde büyükleriniz var. Vakit buldukça mesleğinizle alakalı sivil toplum kuruluşlarına ya da meslek odalarına gidin diyen Gökhan Duran sözlerini şu cümlelerle tamamladı: “Her şeyden önce mesleğinizi çok sevin. Severseniz başarılı olursunuz. İyi bir staj dönemi mesleğinize başlangıçta çok önemli. Nerede olursanız olun çalıştığınız yere katma değer katın. Farkındalık oluşturun.” dedi.

Öğrencilerin ileriki yaşamlarında kariyer planlamasına bir nebzede olsa katkı sağlamak için  Gümüş Akademi programını uzun süre devam ettirdiklerini belirten Eskişehirdeki Gümüşhaneliler Dernek Başkan Yardımcısı Hüseyin Turhan :”Gümüşhaneli öğrencilerimizle ayda bir önem verdiğimiz Gümüş Akademi ile bir araya geliyoruz. İş hayatında ve mesleğinde başarılı olmuş rol model insanlarla gençlerimizi buluşturuyoruz. Gökhan beyde bu değerde başarılı olmuş bir isim. Teşekkür ediyoruz kendisine. Önemli bilgiler aktardı. Gençlerimizin sorduğu sorulara samimi içten cevaplar verdi. Karşılıklı interaktif şekilde çok faydalı görüşmeler oldu. ” Dedi.

Dernek yönetim Kurulu Üyeleri Osman Nebioğlu ve Tuncay Aydın’da yaptığı değerlendirmelerde gençlere tavsiyelerde bulunarak derslerinde üstün başarı göstermelerini beklediklerini ifade ettiler.

Derneğin Üniversite öğrenci Gençlik Sorumlusu Sefahan Özhan’da böyle bir etkinlikte arkadaşlarıyla birlikte bulunmaktan çok mutlu olduğunu, Eskişehirde dernek sayesinde hiç yabancılık çekmediklerini her konuda büyüklerinden destek ve yardım aldıklarını belirterek yönetim kuruluna teşekkür etti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.