15 Ağustos 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜRKİYEDE BİR İLK MÜZİSYENLERE Covit-19 EĞİTİMİ

DUYARLI MÜZİSYENLER ve İŞLETMECİLER İÇİN Covit-19

Kamuya Açık Alanlarda Müzik ve Sahne Performansı Gösteren Müzisyenlere Covit-19 İle Mücadele Eğitimleri Başlıyor.

Eskişehir Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü, Müzisyenler ve Sahne Sanatları Derneğinin İşbirliği İle Düzenlenen Eğitim; Eğlence İşletmeleri, Düğün Salonları, Sokak Düğünlerinde Faaliyet Gösteren Müzik ve Sahne Sanatçıları İçin Covit-19 ile Mücadelede Büyük destek Sağlayacak. İl Sağlık Müdürlüğü Uzman Doktor ve Müzisyenler Derneği Meslek temsilcisi İle Gerçekleşecek Olan Eğitimler. Sahnede Uyulması gereken Kurallar, Dinleyici İle temassız Performanslar, Teknik Bilgilendirme ve Sahneden Dinleyiciye Açıklanacak Anonslar Konu Alacak. Eğitimde Amaçlanan Covit-19 İle Topluma Açık olan Yerlerde Mücadeleye destek olmak.  Uzun Süredir Faaliyet Gösteremeyen İş yerleri, Orada Çalışan Müzisyenlerin İvedilikle Tekrar İşlerine Kavuşmalarını ve Covit-19 İle Mücadele Kuralları İçerisinde Mesleklerini İcra Etmeleri Sağlayacak.

Dernek Başkanı Mustafa DEMİR: Meslektaşlarımız ve Mesleğimizi İcra ettiğimiz İş Yerleri Pandemi Süresince Çok Zorluklar Yaşamışlardır. Covit-19 Halen devam Ettiğini ve Tedbirleri Elden Bırakmamamız Gerektiğini Düşünüyoruz. Bu Bağlamda Eskişehir Valiliğimizin destek vermesi gerek Meslektaşlarımızı Gerek İse İşletme Sahiplerimizi Çok Mutlu etmiştir. Türkiye’nin Hiç bir Şehrinde Böyle Bir Çalışma Henüz Olmamıştır. Bu da Bizlere Ayrıca Onur Vermektedir. Bu Süreçte Bizlerden Hiçbir desteğini Esirgemeyen Eskişehir Valimiz Erol AYYILDIZ, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr Uğur BİLGE  Tüm Valilik Yöneticilerimize Ayrıca Müteşekkiriz. Bu Başlangıcımızın Tüm Türkiye ye Örnek Olmasını Umuyoruz. İnşallah Eğitimlerden Sonra Tüm Meslektaşlarımız Sahnelerine Geri Dönecekler. Covit-19 İle Mücadeleyi Başarmamız Bizim Elimizde Tüm İşletme Sahiplerimizi ve Müzisyen Meslektaşlarımızı Sağduyulu Olmaya Davet Ediyorum. Sağlık Her şeyden Önce Gelir Diyorum.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.