15 Ağustos 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sanat Derneği 4. Yücel Saraçoğlu Aşk Şiirleri Yarışmasını düzenledi

Sanat Derneği 4. Yücel Saraçoğlu Aşk Şiirleri Yarışmasını düzenledi
  • 8 Temmuz 2020 Çarşamba
  • 6683 kez okundu

Eskişehir Sanat Derneği corona 19 virüsü salgını nedeniyle etkinliklerini “Sanat eve sığmaz”  diyerek sanal ortamda sürdürüyor. Eskişehir Sanat adındaki sanat dergilerini internette, karma ve kişisel sergilerini derneğin web sitesindeki e-galerisinde, fotoğraf gösterimlerini fotoğraf grubunun internetdeki ortamında sürdürürken şiir ve öykü alanındaki etkinliklerinide internette sürdürüyor.

Eskişehir Sanat Derneği’nin ulusal düzeyde, geleneksel olarak Şair Yücel Saraçoğlu adına her yıl düzenlediği 4. Yücel Saraçoğlu Aşk Şiirleri Yarışması’nı corona 19 salgını nedeniyle sadece Eskişehir şehir merkezinde yaşayan şairler arasında düzenledi.

 Yarışma sadece Aşk Şiirlerini kapsamaktadır. Her katılımcı bir şiiri ile katılabiliyor. Şiirler esk.sanatdernegi@gmail.com adresine mail üzerinden gönderilecek. Şiirler 12 punto olarak, bir sayfayı  geçmeyecek.Gönderilen şiirlerin en üstüne “4.Yücel Saraçoğlu Şiir Yarışmasına” yazılacak.

Son katılma tarihi: 10 Ağustos 2020’dir

Yarışma sonuçu: 29 Ağustos 2020 tarihinde  Basında  ve Eskişehir Sanat Derneği web sitesinde, ayrıca derneğin  Şiir Grubu’nda açıklanacak.

Ödüller: 5 şiire geleneksel olarak verilen Yücel Saraçoğlu plaketi verilecek.

Yapılan açıklamaya göre Yücel Saraçoğlu adına düzenlenen bu yarışma ülkemizde “aşk” temalı düzenlenen tek şiir yarışmasıdır.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.