26 Eylül 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

METİNTAŞ’DAN ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARINA KORONAVİRÜS FARKINDALIĞI KONFERANSI

METİNTAŞ’DAN ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARINA KORONAVİRÜS FARKINDALIĞI KONFERANSI
  • 16 Eylül 2020 Çarşamba
  • 2907 kez okundu

PROF. DR. MUZAFFER METİNTAŞ’DAN ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARINA KORONAVİRÜS FARKINDALIĞI KONFERANSI…
 
ESOGÜ Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Metintaş, Eskişehir Ülkü Ocakları farkındalık, eğitim seminerleri kapsamında ‘Koronavirüs (Covid-19) farkındalığı konferansı verdi.

Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy, yönetim kurulu ve teşkilat üyelerinin katılım sağladığı farkındalık konferans zoom programı üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Zoom yönetimi ESOGÜ Araştırma Görevlisi aynı zamanda Eskişehir Ülkü Ocakları yöneticisi Erman Kayışdağ yaptı.
 
Prof. Dr. Muzaffer Metintaş konferans içeriğinde Koranavirüs’e dair hemen her konuyu ele aldı, bilinmeyenleri katılımcılarla paylaştı.
Konferans soru cevap bölümü ile sona erdi.
 
Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy açıklamasında ‘Dünya büyük bir felaketin yükünü kaldırmaya çalışıyor. Salgının önünü kesmek, virüsün bulaşıcılığını önlemek, hastalığı kalıcı ve köklü tedavi etmek için yoğun emek ve mesai sarf ediliyor. İnanıyorum ki beklenen günler gelecek, şifa insanlıkla buluşacaktır.’ Diyen MHP Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin de işaret ettiği üzere bizlerde Dünyanın 1 numaralı gündemi Koranavirüs’ü doğru anlamak, anlatma için konunun uzmanı Prof. Dr. Muzaffer Metintaş hocamızı konuk ettik. Allah cc ondan razı olsun. Benzeri konferanslarımız devam edecektir’ dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.