22 Mart 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Arıkan, Ford’un prestij ödülü Q1’i aldı

Arıkan, Ford’un prestij ödülü Q1’i aldı
  • 15 Kasım 2017 Çarşamba
  • 3474 kez okundu

Eskişehir’in köklü firmalarından Arıkan Automotive, Ford tarafından verilen ve en prestijli ödüllerden biri kabul edilen FORD Q1’i aldı. Firmalarının bu ödülü almasında en büyük etkinin dünya standartlarındaki yeni tesisleri olduğunu söyleyen Arıkan Automotive Genel Müdürü Ahmet Arıkan, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde 2016 yılının Şubat ayında üretime başlayan 30 bin metrekarelik yeni tesisimiz ile bu ödülü aldık” dedi.

Eskişehir OSB’deki Arıkan tesislerinde düzenlenen ödül törenine Ford Satın Alma Direktörü Güven Özyurt ve ekibinin katıldığını vurgulayan Ahmet Arıkan, “Ayrıca bu ödülün alınmasında çalışma arkadaşlarımızın katkısı büyüktür. Hem beyaz yaka hem mavi yaka çalışma arkadaşlarımızın bu süreçteki çabaları ile bu ödülü almaya hak kazandık. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.” diye konuştu.

İkiye katladıkları üretim kapasitesi ve çalışan sayısı ile Eskişehir ekonomisine büyük değer oluşturmaya çalıştıklarının üzerinde duran Ahmet Arıkan, “ Firmamız bu ödül ile kalitesini her geçen yıl katlayarak artırdığını kanıtlamış oldu. Arıkan, yapmış olduğu makine, robot ve üretim hattı yatırımları ile ihracat miktarını artırmayı ve sahip olduğu müşteri portföyünü genişletmeyi hedefliyor” dedi.

Hâlihazırda Volvo, Toyota, Ford ve Fiat gibi otomotiv devlerine ürün tedarik ettiklerini açıklayan Ahmet Arıkan, globalleşme yolunda hız kesmeden faaliyetlerine devam edeceklerinin altını çizdi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar