16 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

OSMANGAZİ EDAŞ, Eskişehir’deki yatırımlarını aralıksız sürdürüyor

Osmangazi EDAŞ tüketicilere kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunmak amacıyla gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Faaliyette bulunduğu bölgede geçen yıl toplam 400 Milyon TL’lik yatırım yapan Osmangazi EDAŞ, Eskişehir’deki yatırımlarını da aralıksız sürdürüyor

Osmangazi EDAŞ, 2017’de yaptığı toplam 400 Milyon TL’ye yaklaşan bakım, onarım ve yenileme yatırımı ile sorumluluk sahasındaki il ve ilçelerde elektrik dağıtımını geliştirmeye devam etti.

Eskişehir’deki yatırımlarını da aralıksız sürdüren Osmangazi EDAŞ, 2017 yılında, Ar-Ge, teknoloji, tüketici memnuniyeti, kalite gibi alanları ve elektrik şebekesi altyapı bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını kapsayan yatırımları ile Eskişehir’deki tüketicilere sunduğu kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmetini geliştirmeye devam etti.
Yapılan yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulunan Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Direktörü Muzaffer Yalçın;
“Vatandaşlarımızın çok daha kaliteli ve kesintisiz hizmet alması için yaptığımız yatırımlar aralıksız sürüyor. Bu süreçte halkımıza gösterdikleri sabır ve anlayış için teşekkürlerimizi sunarız.

Başta Eskişehir Valimiz Özdemir Çakacak, Büyükşehir Belediye Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç olmak üzere tüm yöneticilerimize verdikleri destek, işlerimizi hızlı bitirmemiz için yaptıkları katkıdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

130 enerji nakil hattı direği ve 2619 aydınlatma direği yatırımı
Osmangazi EDAŞ Eskişehir’de elektriğin; kaliteli ve sürekli bir şekilde tüketicilere ulaştırılması için yürüttüğü bakım, arıza giderme ve sokak aydınlatmaları tarama çalışmalarını tamamlamak için 2017 yılında da gece gündüz çalıştı.
Osmangazi EDAŞ, 2017 yatırım planları doğrultusunda geçen yıl, Eskişehir’de faaliyette bulunduğu tüm bölgede toplam 130 enerji nakil hattı direği tesis etti. Yatırım faaliyetleri çerçevesindeki dikilen aydınlatma direği sayısı ise 2619’u buldu.

Elektrik hatlarının yeraltına alınmasında önemli mesafe kaydedildi
Osmangazi EDAŞ Eskişehir’de bu yatırımlarına ek olarak alçak ve yüksek gerilim elektrik şebekesi yenileme çalışmaları çerçevesinde enerji nakil hatlarının yer altına alınması için 115 km kazı yaptı ve 75 bin metre kablo döşedi.
Eskişehir’de bakım, arıza giderme ve sokak aydınlatmaları tarama çalışmalarında önemli bir ilerleme kaydeden Osmangazi EDAŞ, 2018 yılında da dağıtım hizmetlerinin daha sağlıklı hale getirilmesi ve elektrik dağıtım altyapısının daha iyi hale getirilmesi amacıyla yatırımlarına aralıksız devam edecek.

İşin sırrı Ar-Ge ve teknolojiye yatırımda
Tüketicilere daha iyi hizmet verebilmek için yatırımlarını her geçen gün daha da büyüten Osmangazi EDAŞ’ın kalite ve hizmet çıtasını hızlı bir şekilde yükseltebilmesinin en büyük sebebi ise Ar-Ge ve teknolojiye yaptığı yatırımda. Şirket 2017’de bir yandan kalite yönetimi ve tüketici memnuniyetini artıracak çalışmalara imza atarken bir yandan da Ar-Ge ve teknolojiye önemli yatırımlar yaptı.

Geçen yıl ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti, ISO 27001 Bilgi Güvenliği ve OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemleri belgelerini alan Osmangazi EDAŞ kalite ve tüketici memnuniyeti anlamda önemli bir gelişim kaydetti.

Teknolojik altyapısını da çağın gereksinimlerine uygun hale getiren Osmangazi EDAŞ;2017 yılında Abone Bilgi Yönetim Sistemi (ABYS), Otomatik Sayaç Okuma Sistemi (OSOS), SCADA, Tedarik Sürekliliği Uzaktan İzleme Sistemi (TSUİS), Kurumsal Kaynak Planlama ve İşgücü Yönetimi, Saha ve İş Gücü Yönetimi, Bilgi Teknolojileri Altyapı Network Kurulumu, CBS Entegrasyon Projesi, Bilgi Teknolojileri Sunucu Sistemlerinin kurulumu başta olma üzere birçok teknoloji yatırımını başlattı.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar