23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği Eskişehir Şubesini Ziyaret Etti

Vali Özdemir Çakacak, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Eskişehir Şubesini ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında Başkan Ali Engiz’den bilgi aldı.

Derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Vali Çakacak, toplum yararına çalışan sivil toplum kuruluşlarının, vatandaşların yaşamını kolaylaştıracak projeleri hayata geçirmesinin önemli olduğunu söyledi.

Ülkemizin ekonomik yönden büyümesini istemeyenlerin son zamanlarda saldırıya geçtiğini anımsatan Vali Çakacak, “Ülke olarak birliğe, beraberliğe ve kardeşliğe en çok ihtiyacımız olan bir dönemden geçiyoruz. Hem iş dünyası olarak, hem de millet olarak ne kadar güçlü bir devlet olduğumuzu tüm dünyaya göstermeliyiz.” dedi.

Yapılan çalışmaları anlatan Başkan Engiz de Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Eskişehir Şubesinin 12 yıldır ilimizde hizmet verdiğini belirtti. İhracatı, üretimi ve istihdamı arttırmaya yönelik projeler gerçekleştirdiklerini aktaran Başkan Engiz, Vali Çakacak’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti konuşmasında dile getirdi.

Dernek üyeleriyle bir süre sohbet eden Vali Çakacak, ardından Başkan Engiz’e ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek dernek binasından ayrıldı.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar