23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR’İN LOBİSİ YOK

ETB Başkanı  Ömer Zeydan, “Maalesef Eskişehir’in bir lobisi yok, bu lobi kurulmalı. Şahısların rekabeti kurumları bağlamamalı” dedi

CEREN ERCİH - TOBB olağan genel kurulunda, TOBB Yönetim Kurulu’nda 1. Yedek üye seçilen Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Ticaret Borsası’ndaki toplantıda açıklamalarda bulundu. Zeydan, önümüzdeki birkaç gün içinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ndeki görevinin belirleneceğini ifade etti. Zeydan, “Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’mizin yönetim kurulunda görev almaktan büyük mutluluk ve onur duyuyorum. Ben bu durumu Eskişehir’in önemli bir kazanımı olarak değerlendiriyorum” diye konuştu.

“ŞAHISLARIN REKABETİ KURUMLARI BAĞLAMAZ”
Zeydan, “Birlik ve beraberliğin ve dayanışmanın bu tür görevlerin çok önemli faktörler olduğuna inanıyorum. Bunu Eskişehir’de kısmen de olsa sergiledik. Maalesef Eskişehir’in bir lobisi yok. Bu lobinin Eskişehir adına kurulması lazım. Şahısların birbirleri ile bir takım rekabetleri husumetleri olabilir, ama o kişilerin bulunduğu kurumları bu özel durumlar bağlamaz. Eskişehir’in odaları, milletvekilleri, belediye başkanları gerektiğinde hep birlikte hareket etmesi için şehrimize çok daha olumlu sonuçlar ve hizmetler alacağınıza inanıyorum. Eskişehir’i temsil eden bir temsilci olarak görüyorum kendimi.  Bulduğumuz hizmet imkânlarının hepsini sonuna kadar değerlendireceğimden emin olabilirsiniz” diye konuştu.

“SIÇRAMA TAHTASI YAPMAM DEMİŞTİM”
Milletvekili aday adayı olacağına dair konuşulanlarla ilgili Zeydan,  “Ben, Borsayı bir sıçrama tahtası yapmayacağımı belirtmiştim.  Gıyabımda böyle şeyler düşünüp, layık gördükleri için çok teşekkür ederim” dedi.

 

2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar