24 Mayıs 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TCDD TAŞIMACILIK’IN REKLAMI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

TCDD TAŞIMACILIK’TAN “HIZLI VE EĞLENCELİ” REKLAM FİLMİ

TCDD Taşımacılık A.Ş kalıpları yıkan bir reklam filmi hazırladı. Kısa sürede sosyal medyada yayılan reklam binlerce etkileşim aldı.

TCDD Taşımacılık A.Ş, Yüksek Hızlı Tren (YHT) hesabından yeni bir reklam filmi yayınlandı. Sıkıcı reklam mantığını alt üst ederek kalıpları yıkan, eğlenceli anlayışla oluşturulan reklam filmi kısa sürede dikkati üzerine çekerek sosyal medyada binlerce etkileşim aldı.

Sosyal medya videosu, gişe rekorları kıran “Hızlı ve Öfkeli” filmine göndermede bulunarak başlıyor. Telefondan gelen ses, kızı kurtarmak için 4 saatiniz var diyince, 3 arkadaş İstanbul – Ankara arası mesafenin uzun ve sıkıcı olduğundan bahsediyor ve arabayla 4 saatte gitmenin hem zahmetli hem de pahalı olduğu fikrinde birleşiyor. “Hızlı ve Eğlenceli” 3 kafadar, Yüksek Hızlı Tren’le İstanbul’dan Ankara’ya giderek kızı kurtarıyor. Aynı zamanda filmde, TCDD Taşımacılık A.Ş’nin trenlerde sunduğu video ve müzik hizmeti de vurgulanıyor.

GİŞE REKORTMENİ FİLMLER YHT’DE
TCDD Taşımacılık AŞ’nin yolcularına sunduğu YHT Eğlence Sisteminde yolcular, gişe rekortmeni filmleri ve pek çok farklı türde yerli yabancı film, belgesel, spor içeriklerini izleyebiliyor. Rocktan Tasavvufa, Poptan Türküye, TSM’den Klasik Müziğe çok değişik türlerde dünyadan ve Türkiye’den popüler sanatçıların albümlerine ulaşabiliyor. Sadece Business vagon yolcuları değil, trendeki tüm yolcular kendi bilgisayar ya da mobil cihazları ile sistemden yararlanabiliyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar