24 Haziran 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜMSİAD ESKİŞEHİR ŞUBE ÜYELERİNE GÜÇ KATIYOR

TÜMSİAD ESKİŞEHİR ŞUBE ÜYELERİNE  GÜÇ KATIYOR
  • 19 Eylül 2018 Çarşamba
  • 1172 kez okundu

TÜMSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Ali Engiz, Kurulduğumuzdan Beri Üyemiz Olan Dolunay Yapı İnşaat ve Kombi Firması Abdülcelal Başkaya'yı işyerinde ziyaret gerçekleştirdi.

Tümsiad Üyesi Başkaya İnşaat taahhüt işleri, emlak ve piyasada en uygun her marka toptan parekende Kombi satışları yaptıklarını belirtti.

Engiz, Sayın Başkaya'nın işyerini ziyaret ederek, üyelerinin sıkıntılarını iş yerlerinde dinlemek ve çözüm önerileri geliştirmek için ziyaretlere devam edeceğini söyledi.TÜMSİAD için her bir üyenin önemi olduğunu kaydeden Engiz,"İş yerlerimiz bizim aynamız.Üyelerimizi çalıştıkları ortamda görmek, onların işleri hakkında yakında bilgi olmak ve ihtiyaç halinde onlara destek olmak önceliklerimiz arasında. Biz, TÜMSİAD Eskişehir Şubesi olarak bir aileyiz.Aile olmanın birinci koşuluda ilişkileri sıcak tutmaktır.Bize iş yerlerini açan, bizi sıcak bir şekilde karşılayan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum".

Başkan Engiz, Dolunay Yapı İnşaat ve Kombi firma sahibi Abdülcelal Başkaya'ya ziyaret anısına 16 Büyük Türk Devletinin Para Üzerine Basılı Sembolik Bayraklarını Hediye Etti.
 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar