24 Haziran 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESO üyelerine Ahilik Ödülü

ESO üyelerine Ahilik Ödülü
  • 19 Eylül 2018 Çarşamba
  • 1583 kez okundu

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) üyesi Mersan Ltd. Şirket Müdürü Mehmet N. Çengelli mesleğinde örnek olduğu için Ahilik Ödülü aldı. Korel Elektronik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz ise yılın Onursal Ahisi seçildi.

Korkmaz ve Çengelli ödüllerini Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Eskişehir Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Sinan Özeçoğlu ve Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen’den aldı.  

31. Ahilik Haftası kapsamında Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından mesleğinde örnek olan sanayici, esnaf ve tüccarlara yönelik yapılan ödül töreni Türk Dünyası Bilim, Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.   

Ödül törenine Vali Özdemir Çakacak, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Vali Yardımcıları Aslan Avşarbey, Akın Ağca, ESO Başkan Yardımcısı Sinan Özeçoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Benli, Güven Erdoğan,  Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, sanayici ve işadamları katıldı.

Törende konuşan Eskişehir Valisi Çakacak, çalışma yaşamını iyi insan meziyetlerini esas alarak düzenleyen Ahilik geleneğinin, ticaret hayatının gelişmesinde önemli katkısı olduğunun altını çizdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar