22 Mart 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KOSGEP TEŞVİKLERİ HAKKINDA BİLGİLEMDİRME SEMİNERİ

Eskişehir KOSGEB İl Müdürü Tarık Yılmaz, KOSGEB Uzmanları ile TÜMSİAD Eskişehir Şubesi üyelerine destekler hakkında bilgilendirme semineri düzenledi.

TÜMSİAD Eskişehir üyelerine  bilgilendirme seminerlerini tüm hızıyla devam ettiriyor. Eskişehir TÜMSİAD üyelerini bilgilendirerek soru cevap şeklinde merak ettikleri konularda açıklamalarda bulunan İl Müdürü Tarık Yılmaz, Eskişehir sanayisinde ve ticaretinde önemli bir yere sahip olan kıymetli iş adamlarımızın proje desteklerimizden faydalanmalarını ve şehrimiz üretimine katkıda bulunacak ileriye dönük yapacakları yatırımlarda destekleri nasıl kullanacakları konusunda bilgi vererek sanayi ve yerli üretim konusundaki devlet desteklerinin önemine de vurgu yaptı. Ayrıca İl Müdürü Yılmaz yapılan çalışmadan son derece memnun kaldı, üyelere Eskişehir KOSGEB'in kapılarının sonuna kadar açık olduğunu da belirtti.

Şube Başkanı Ali Engiz ise ziyaret ve seminerden üyeleri adına memnuniyet duyduklarını ifade etti. İlerleyen zamanda TÜMSİAD ve KOSGEB iş birliği ile farklı çalışmalarında olacağını belirtti.
 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar