24 Mart 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Desteklerden Faydalanmak Artık Çok Daha Kolay: Kolaydestek.gov.tr yayında!

Desteklerden Faydalanmak Artık Çok Daha Kolay: Kolaydestek.gov.tr yayında!
  • 7 Kasım 2018 Çarşamba
  • 2620 kez okundu

Ticaret Bakanlığı Desteklerinden Faydalanmak Artık Çok Daha Kolay: Kolaydestek.gov.tr yayında!

Kolaydestek.gov.tr sayesinde firmalarımız çok basit ve sade bir arayüzle istedikleri bilgilere kolayca ulaşacak ve başvuru belgelerine doğrudan erişebilecek.

Firmalarımızla yapılan görüşmeler neticesinde Bakanlığımızca verilen desteklere ilişkin ortaya çıkan ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla kolaydestek.gov.tr isimli web sitesi firmalarımızın kullanımına açılmıştır. Söz konusu web sitesi ile firmalarımızın destekler hakkında daha kolay bilgi edinmesi ve desteklerden faydalanan firma sayısının artırılmasını amaçlıyoruz. Anılan web sitesi ile, desteklerin kapsamı kolayca anlaşılmakta, başvuru süreçleri adım adım görülmekte, başvuru evrakı doğrudan indirilebilmekte, destekler ile ilgilenen tüm personelin iletişim bilgileri tek noktada görülebilmektedir.

Kolaydestek.gov.tr, 20 Mart 2018 tarihinde hizmete sunulmuş; bugüne kadar siteye 70 binin üzerinde farklı kişi girmiştir.

Sitede,  ihracata yönelik devlet destekleri görsellerle daha anlaşılır bir şekilde ve mevzuat dilinden arındırılmış olarak animasyonlarla anlatılmaktadır. Ticaret Bakanlığı ihracat destekleri ile ilgili bilgi edinilebilecek genel nitelikli film ve fuar, e-ticaret, Eximbank, iş seyahati ve rapor, ofis-mağaza kira, küresel tedarik zinciri, pazara giriş ve tasarım desteklerine ilişkin filmlere kolaydestek.gov.tr den ulaşabilirsiniz.  

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar