23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ŞİMDİ TREND; VİLLADA TATİL YAPMAK

Kış yavaş yavaş yüzünü göstermeye başladı. Pek çoğumuz hâlâ kimi zaman işyerlerinde, kimi zaman evlerinde; tatil fotoğraflarına bakmadan geçemiyor. Önümüzdeki yıl turizm sezonuna sizler için bir alternatif araştırdık, http://www.yazvillam.com/ vasıtası ile Kalkan’a giderek yerinde inceledik.

Kalabalık aile ve arkadaş grupları, çekirdek aileler, balayı çiftleri, özel gereksinimli çocukları olan aileler için yüzlerce villa seçeneğini örnekleme yaparak tek tek gezdik. Villa mimarisinin bu kadar zengin ve çeşitlilik göstermesi bizleri şaşırttı.

Villa Kiralayarak tatilinizi size özel bir evde geçirmek isterseniz hiç şüphesiz ki ülkemizde ilk akla gelecek olan bölge Antalya / Kalkan. Türkiye’de villa turizminin ilklerinden ve liderlerinden olan bölgede, yüzlerce villa arasından özellikleri size uyan bir villayı kiralayarak tatilinizi “Akdeniz’in İncisi” ismini almış ülkemizin cennet köşesi Kalkan’da geçirebilirsiniz.

Memleketimizin yetiştirdiği genç girişimci Muhsin GÖKER, ilk defa 5 yıl önce kendisinin de tecrübe ettiği “kiralık villada tatil” anlayışını daha fazla insanımızla tanıştırabilmek kurduğu yeni bir ortaklıkla işini Kalkan Bölgesine taşıyarak yeni bir işletme açtı.  http://www.yazvillam.com/ web sitesi ile hizmete başladıklarını belirten GÖKER; hedeflerinin yurt içi ve yurt dışı piyasada jenerik isim olmak ve Türk misafirperverliğini gelen tüm misafirlerine gösterebilmek olduğunu dile getirdi. Bölgede 2000’den fazla deniz, doğa manzaralı, dış çevreye kapalı ve açık, ısıtmalı havuzlu, jakuzili, saunalı, Türk Hamamlı, 2 kişiden 20 kişiye kadar konaklama kapasiteli pek çok seçenek olduğunu belirten GÖKER ayrıca; firma olarak mülk sahipleri ile anlaşarak sistemimize eklediğimiz villalarımızın tamamına yakınını birebir gezerek, ince eleyerek sitemize ekliyoruz diye ekledi. İşimizi kontrol edebilmek ve gelen misafirlerimizi hakkı ile karşılayıp ağırlayabilmek adına Aralık 2018 döneminde 250 – 300 villa seçeneğinde villa seçme işlemini durduracaklarını bildirdi.

Sessizliği ve sakinliği ile, temiz havası ve el değmemiş koyları ile ünlü olan Kalkan Bölgesi, coğrafi olarak denizden hemen sonra yükselmeye başladığı için akşamları son derece ferah bir havası oluyor. Özellikle Kalkan merkeze 8 km uzaklıkta olan İslamlar bölgesinde gezme şansı yakaladığımız villalar çam ormanları ve zeytin ağaçları içerisinde ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunuyor. Deniz, kum, güneş, havuz keyfinin yanında gezmeyi seven okurlarımız için şunu da belirtelim; Kalkan; Saklıkent, Patara Kum tepesi, Sidyma Antik Kenti, Antiphellos Antik Kenti, Xantos Antik Kenti gibi pek çok tarihi esere de çok yakın mesafede.

http://www.yazvillam.com/ kurucuları ortağı Muhsin GÖKER ve İlkay ESMER’e misafirperverlikleri ve rehberlikleri için teşekkür ederiz.    

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar