23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İl Müdürü Sever, Veteriner Hekimlerle Bir Araya Geldi

İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Emine SEVER, Müdürlük ve Eskişehir Veteriner Hekimleri Odası işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte şehrimizde görev yapan Veteriner Hekimler ile bir araya geldi.

7.11.2018 tarihinde düzenlenen toplantıya İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Emine SEVER, Eskişehir-Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Mehmet KIZILİNLER Şube ve İlçe Müdürlerimiz ile çok sayıda serbest ve kamuda çalışan Veteriner Hekimler katıldı.

İl Müdürü Dr. Emine SEVER, Veteriner Hekimlerin mesleki sorunlarının görüşüldüğü toplantıda yaptığı konuşmada; Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak Eskişehir'de Veteriner Hekimlerin yaşadığı sorunların çözümünde Veteriner Hekimleri Odası ile iş birliği içinde, çözüm odaklı çalışmalar yapmaya ve destek vermeye hazır olduklarını belirterek, hayvancılığın geliştirilmesinde Veteriner Hekimlerin rolünün büyük bir öneme sahip olduğunu ifade etti.

İl Müdür SEVER, Müdürlüğümüz çalışmaları ve hayvancılıkla ilgili yapılacak yeni projelerle İlimiz hayvancılığının çok daha ileri noktalara taşınacağını ifade etti.

İlimizde bulunan Üniversite, Ziraat Odaları, Üretici Örgütleri, Meslek Odaları, Sivil Toplum Kuruluşları vb. tüm tarım paydaşlarımızla en kısa sürede bir araya gelinerek, sürekli olarak işbirliği içinde olunacağını ifade eden SEVER,  bundan sonra İlimiz tarım ve hayvancılığının geliştirilmesi için İl Müdürlüğümüz çalışmalarının aralıksız devam edeceğini belirtti.

Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Mehmet KIZILİNLER' de toplantıda yaptığı konuşmada; Oda faaliyetlerinde Eskişehir'de görev yapan Veteriner Hekimlerin daha katılımcı olmalarını istediklerini belirterek, Veteriner Hekimlerin sorunları hakkında bilgi verdi.

Daha sonra toplantıya katılan Veteriner Hekimlerin sorunlarının ve çözüm önerilerinin tartışılmasıyla toplantı sona erdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar